Рубрики НовиниКіно

Новий трейлер «Бажання‎» — анімаційного мюзиклу Disney з голосами оскароносної Аріани ДеБоз та Кріса Пайна

Опубликовал
Катерина Даньшина

Disney обіцяє втілення «‎казкових мрій» у своєму новому анімаційному фільмі «Бажання‎», який виходить вже 22 листопада.

Анімаційний мюзикл з голосами володарки «‎Оскара» Аріани ДеБоз, Кріса Пайна та Алана Тьюдіка, досліджує, звідки з’явилась та знаменита зірка, про яку всі завжди мріють в історіях Disney. 

За сюжетом 17-річна дівчина Аша (ДеБоз) з Королівства Розас у скрутну годину загадує бажання, на яке відповідає могутня космічна сила — маленька кулька безмежної енергії, на ім’я Зірка. Разом вони протистоять королю Магніфіко (Кріс Пайн), щоб урятувати жителів, та пробують довести, що коли воля однієї відважної людини поєднується з магією зірок, можуть статися дивовижні речі. Алан Тьюдік озвучить улюбленого цапа Аші, Валентино, який мріє говорити та розуміти людей. 

Онлайн-курс "Комерційний Аудіопродакшн" від Skvot.
Навчіться створювати, зводити й мастерити музику для комерційних проєктів — кіно, серіалів, улюблених ігр чи вірусних рекламних роликів.
Детальніше про курс та довід лектора

Серед інших акторів озвучування — Анжеліка Кабрал (дружина короля), Віктор Гарбер (100-річний дідусь Аші), Наташа Ротвелл (мама Аші), Дженніфер Куміяма (подруга Аші Далія), а також Еван Пітерс, Рамі Юсефф, Ніко Варгас, Делла Саба та Джон Рудницький.

Режисерами «Бажання»  виступили Фавн Вірасунторн та Кріс Бак, який був співрежисером «Крижаного серця» 2013 року та його продовження 2019 року.

Мюзикл «Бажання» вийде в кінотеатрах 22 листопада.

Disqus Comments Loading...