Обвал ринку криптовалют продовжується — Bitcoin опустився до $26 тис. вперше з грудня 2020 року, а Ethereum вже дешевше $1800

Курс Bitcoin продовжує падати разом з усім ринком криптовалют — за останні 24 години найпопулярніша криптовалюта втратила ще 14% від вартості і опустилася до позначки $26 тис. за одиницю, про що свідчать дані сайту CoinDesk, який відстежує вартість криптовалют на різних біржах.

На момент написання новини за одну монету Bitcoin пропонують $26 674 тис. — на 13,4% менше, ніж день тому. Це вперше з грудня 2020 року Bitcoin впав до позначки $26 тис.

Котирування Bitcoin за 11 травня

Найпопулярніша у світі криптовалюта дешевшає сьому торгову сесію поспіль і вже втратила 62% від максимуму $69 тис. — стільки криптовалюта коштувала під кінець 2021 року.

Як завжди, разом з Bitcoin дешевшають — наприклад, Ethereum за добу втратив 21,40% і впав нижче $1800.

Поточна ситуація на криптовалютних ринках

Про причини ми вже розповідали у попередніх матеріалах — тут і тут. До речі, ринок NFT також  пішов під укіс. Як завжди, різні аналітики дають зовсім різні прогнози щодо майбутнього ринку криптовалют. Складно робити будь-які прогнози щодо того, коли ринок криптовалют подолає чергову кризу і знову піде вгору. Одне можна сказати точно: якщо це станеться, то точно дуже не скоро з врахуванням усього, що зараз відбувається. До речі, псля того, як ФРС США вдалася до найбільшого підвищення базової ставки з 2000 року завалився не тільки ринок криптовалют, але й традиційний фондовий ринок. Найбільші світові технологічні компанії лише за три торгові сесії втратили понад 1 трильйон доларів ринкової вартості.

Disqus Comments Loading...