Офіційно: літня презентація Samsung відбудеться 26 липня — чекаємо складані смартфони Galaxy Flip5 та Galaxy Fold5 і не тільки

Опубликовал
Володимир Скрипін

Samsung підтвердила точну дату великої літньої презентації Galaxy Unpacked, присвяченій анонсу нових складаних смартфонів та інших ґаджетів — позначте у календарі 26 липня (початок о 14:00 за київським часом; не дивуйтеся, у Сеулі, де відбуватиметься подія, буде вечір 20:00) та як завжди транслюватиметься наживо, тож охочі зможуть стежити за анонсами з місця подій в реальному часі.

Тизер не залишає жодних сумнівів, що центральне місце у майбутній Galaxy Unpacked відведено новому поколінню складаних смартфонів Samsung — компактної «розкладачки» Galaxy Flip5 та смартфону-планшету Galaxy Fold5 з основним екраном, що згинається всередину, і додатковим зовнішнім. Обидві новинки, судячи з останніх повідомлень, порадують оновленим дизайном, покращеними технічними характеристиками та новими функціональними можливостями.

Онлайн- курсPython developer від Mate academy.
Amazon, Facebook, Netflix, Spotify використовують Python в розробці. Вивчіть цю мову на курсі Python developer і отримайте нову роботу! .
Отримати знижку на курс

 

Частиною презентації складаних смартфонів Galaxy Flip5 та Galaxy Fold5, як очікується, стануть смартгодинники Watch6 та Watch6 Classic (на заміну торішнім Watch5), причому класична модель поверне обертальний безель, та Android планшети Galaxy Tab S9|S9+|S9 Ultra.

 

Disqus Comments Loading...