Рубрики НовиниСофт

Перший погляд на visionOS для гарнітури Apple Vision Pro: «наче iOS перенесли у вітальню»

Опубликовал
Андрей Русанов

Apple випустила першу бета-версію visionOS та SDK, які дозволять створювати програми для гарнітури Apple Vision Pro. Сайт MacRumors поглянув на симуляцію ‌visionOS‌ 1.0 у програмі для розробників Xcode. Відтворення ОС на Mac не може повністю передати досвід Vision Pro, але дає уявлення про її інтерфейс. Можна подивитися на домашній екран гарнітури, вікна програм, застосунки для iPad та iPhone.

«Все дуже схоже на iOS, ніби її було встановлено ​​у вашій вітальні або на кухні».

Вебсторінки завантажуються у спеціальній версії Safari для ‌visionOS‌, розробники можуть оцінити, як виглядатимуть на Vision Pro їхні сайти. Центр керування містить налаштування світлого та темного режиму інтерфейсу, є кілька тем оформлення. Гостьовий режим дозволяє цікавим випробувати гарнітуру без доступу до конфіденційних даних. Доступний пошук Spotlight, можна налаштувати кілька «оточень» для блокування об’єктів зовнішнього світу.

Курс Full-stack розробки від Mate academy.
Станьте Full-stack розробником з нуля. Mate academy дає комплексні знання і навички для розробки повноцінних веб-рішень — від візуальної частини до серверної логіки. Ви освоїте технології, щоб створити власний проєкт від а до я — без допомоги інших.
Ознайомитися з курсом

У visionOS є функція візуального пошуку, яка зможе ідентифікувати предмети навколо вас, копіювати текст із зовнішнього світу, перекладати мови в режимі реального часу та багато іншого.

Apple розробила режим подорожі, який можна активувати, наприклад, перебуваючи у літаку. Він блокує фактори, що відвертають увагу заважають спати або медитувати. Деякі датчики вимкнені для забезпечення конфіденційності інших пасажирів або тому, що близькість інших людей може призвести до спотворень у показаннях.

У липні Apple відкриє для розробників спеціальні лабораторії для тестування Vision Pro у кількох місцях по всьому світу. Компанія планує представити апаратний комплект розробника Vision Pro та тестове програмне забезпечення для нього.

 

Disqus Comments Loading...