Перший трейлер фільму Borderlands. Старт прокату в Україні — 8 серпня

Опубликовал
Андрій Русанов

Після вчорашнього тизера тепер вийшов повний дебютний трейлер фільму Borderlands, який дає гарне уявлення про те, чого очікувати.

Оновлено [22 лютого 18:33]: Не забарилися локалізовані постер, назва та українська версія трейлеру «БОРДЕРЛЕНДЗ» — за дистрибуцію екранізації культової гри в Україні відповідатиме кінокомпанія Kinomania Film Distribution.

Трейлер «БОРДЕРЛЕНДЗ» — український дубляж

В оригіналі — англійською

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

У трейлері показано Ліліт у виконанні Кейт Бланшетт, Роланда (Кевін Харт), Клаптрапа (Джек Блек), Тіні Тіну (Аріана Грінблатт), Танніс (Джеймі Лі Кертіс) та Кріга (Флоріана Мунтяну).

 

Також можна побачити Едгара Раміреса у роді Девкаліана Атласа, засновника та генерального директора Atlas Corporation. Це перший раз, коли фанати почули голос Джека Блека у ролі Клептрепа, котрий, як недавно, звучить як цифрова версія голосу Джека Блека.

 

Фільм Borderlands, знятий Елаєм Ротом, заснований на серії відеоігор, розроблених Gearbox. У трейлері є бійка з інопланетними монстрами та впізнаваними бандитами з Borderlands під час пригоди з метою знайти та захистити зниклу дівчину. Робот Клептрап знаходить час сходити по-великому на очах всієї компанії.

Borderlands виходить у США та Великій Британії 9 серпня 2024 року, в Україні традиційно на день раніше — 8 серпня.

Джерело: IGN

Disqus Comments Loading...