Рубрики НовиниІгри

Повністю мультиплеєрний Far Cry на Алясці — Ubisoft цілиться у 2025 рік

Опубликовал
Юрій Орос

Ubisoft працює над двома окремими проєктами Far Cry. Одна з них Far Cry 7, а інша — повністю мультиплеєрна гра, події якої відбуватимуться на Алясці.

Insider Gaming повідомляє, що обидві гри спочатку розроблялися разом в проєкті під кодовою назвою Talisker, проте змінилося керівництво, а з ним і концепція. У результаті виникли два проєкти: Far Cry 7, яка є наступною основною грою Ubisoft з внутрішнім позначенням Project Blackbird, та багатокористувацька гра під назвою Project Maverick. Обидві гри зараз є абсолютно окремими, а Maverick перетворилася на багатокористувацьку гру на основі Far Cry.

Сеттінг та ігровий процес

Ubisoft має намір зробити гру у вигаданому місці на Алясці під назвою Алашніца. Сюжет гри розвивається навколо гравця, якого заманюють в регіон обіцянками свободи, але він відкриє для себе хаотичне місце, де довіра між людьми практично відсутня.

За традицією Far Cry, гравцям потрібно буде шукати ресурси в навколишньому середовищі, щоб вижити. Ресурси охоплюватимуть полювання заради шкіри для виготовлення спорядження, пошук хімічних речовин для виготовлення гаджетів, збір рослин для медичних препаратів, а також пошук частин зброї та гільз для зброї та боєприпасів.

У грі буде хаб, який є базою операцій і безпечним місцем для зберігання зібраної зброї, спорядження, гаджетів тощо. В цей Far Cry можна буде грати не лише поодинці, але й у команді, де члени команди ділитимуть між собою одну схованку та здобич.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

Ігровий процес зосереджено на зборі спорядження, підвищенні рівня та придбанні перків. Хоча джерела не повідомили про суть перків (умінь), вони безпосередньо пов’язані з системою прокачування. Щоб підвищити рівень, гравцям потрібно буде виконувати внутрішньоігрові контракти (челенджі), і далі купувати перки.

Maverick — це гра з високим ризиком і високою винагородою, якщо гравець помирає, він втрачає все, включно зі спорядженням, перками та рівнями. Єдине, що можна зберегти — це предмети, що зберігаються у схованці.

Ubisoft планує випустити цю гру раніше, ніж Far Cry 7. Наразі дата релізу запланована на квітень 2025 року, а вихід гри в альфа-версію запланований на першу половину 2024 року. Проте з планами щодо виходу ігор треба бути обережними, особливо, якщо мова про Ubisoft.

Disqus Comments Loading...