Прем’єр-міністр закликав корейський бізнес, який покинув російський ринок, переносити виробництво в Україну

Опубликовал
Сергій Кулеш

Республіка Корея, будучи одним із регіональних лідерів, може відігравати помітнішу роль у зусиллях світового співтовариства з допомоги Україні. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму відеозверненні до учасників конференції «Азійське лідерство», що відбулась у Сеулі 13 липня.

«Ми можемо зупинити цю війну, якщо всі разом посилимо тиск на агресора. Найкращий інструмент тиску — це санкції. Потрібне повне ембарго на торгівлю з росією, закриття портів для російських суден, повний вихід міжнародних компаній із російського ринку», — наголосив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що бізнес із росією стає токсичним, а гроші корейських корпорацій, які працюють в росії та сплачують там податки, так чи інакше зрештою йдуть на фінансування війни.

«Москва вже була змушена щонайменше вдвічі збільшити видатки на свою армію, а тому необхідно перерізати грошовий потік, який агресор отримує від торгівлі та податків іноземних компаній. Це завдання для всіх демократичних країн світу, і ми сподіваємося, що Республіка Корея підтримає таку позицію», — відзначив Денис Шмигаль.

Онлайн-курс Frontend-разробник від Powercode academy.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

Глава Уряду зауважив, що санкційна політика щодо рф призвела до виходу частини корейських компаній із російського ринку. Він запросив корейських гігантів перенести своє виробництво до України.

«Україна переможе в цій війні. І вже зараз ми готуємо програму повоєнної відбудови нашої країни. Свого часу Республіці Корея вдалося відродитися з попелу війни, у тому числі завдяки міжнародній допомозі. Нас надихає ваш досвід швидкого ривку вперед і те, що у світі стали згодом називати рецептом успіху азійських тигрів», — зазначив Денис Шмигаль.

Як відзначив Прем’єр-міністр, повоєнне відновлення нашої держави вже зараз оцінюється в 750 млрд доларів. Це сотні проектів у сфері інфраструктури, будівництва, трансформації промисловості, охорони здоров’я, розвитку високих технологій, електронного врядування.

«Запрошуємо корейський бізнес, відомий в усьому світі, долучитись до відбудови України та стати важливою складовою нашого майбутнього» – закликав Прем’єр-міністр України.

У рамках конференції «Азійське лідерство» до присутніх також звернувся президент України Володимир Зеленський.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Disqus Comments Loading...