Рубрики НовиниІгри

Прощавай, Google Camera: програма тепер зветься Pixel Camera і працює лише на Pixel з Android 14

Опубликовал
Андрей Русанов

Google перейменував Google Camera на Pixel Camera в Play Store та обмежив нову версію пристроями Pixel з операційною системою Android 14. Pixel Fold, Pixel Tablet та Pixel 7 Pro отримали версію 9.0, тоді як Pixel 8 і 8 Pro – 9.1.

Опис програми в Google розповідає про обмеження та ексклюзивні функції для Pixel 8:

«Вимоги – остання версія додатка Камера Pixel працює лише на пристроях Pixel з ОС Android 14 і новіших версій. Остання версія додатка Камера Pixel для Wear OS працює лише на пристроях Wear OS 3 (і новіших моделей), підключених до телефонів Pixel. Деякі функції доступні не на всіх пристроях.

Ексклюзивні функції Pixel 8 Pro
• Роздільна здатність 50 МП – робіть детальніші фото з високою роздільною здатністю
• Професійні налаштування – керуйте творчим процесом ще краще, змінюючи фокус, витримку тощо».

Також опис перераховує доступні режими фото, зокрема HDR+, Нічне знімання та Астрофотографію, Надчіткий зум, Довгу витримку, Ефект руху та Макрофокус. Для відео доступні Кінематографічний режим, Кіноефект для плавності руху камери, запис відео довгим натисканням та триманням кнопки затвора.

Окрім перейменування камери, Google випустив домашню сторінку спільного доступу для Google Photos у Android 14. Коли ви натискаєте піктограму для поширення, панель «Надіслати зображення» підіймається вгору та демонструє кнопку «Змінити», яка дозволяє вибрати кілька зображень для поширення. Режим має кілька зручних опцій для поширення фото та додавання до альбомів.

Англійська для IT від Englishdom.
В межах курсу можна освоїти ключові ІТ-теми та почати без проблем говорити з іноземними колегами.
Дійзнайтеся більше

Новий інтерфейс працює з версії 5.65 Google Photos на смартфонах Pixel під керуванням Android 14 і недоступний на попередніх версіях.

Джерело: GSMArena

Disqus Comments Loading...