Рубрики НовиниКіно

Рожевий — хіт сезону. Промокампанія «Барбі» дісталася й до пошуковика Google, та пофарбувала його

Опубликовал
Володимир Скрипін

Рекламна кампанія «Барбі» вже стала однією з головних подій літа 2023-го та справжнім феноменом попкультури — безпрецедентна за масштабами барбіманія перетворилася на епідемію, яка захопила великі бренди (мабуть, легше назвати тих, з ким Mattel не «заколабилась») та пофарбувала весь світ у рожевий колір. А зараз вона дісталася і до пошуковика Google.

Демонстрація ефекту

Якщо набрати в Google «Барбі», «Марго Роббі», «Раян Гослінг» чи інших запит, дотичний до фільму режисери Ґрети Ґервіґ, то з’явиться анімація з феєрверками, а сама сторінка результатів пошуків змінить колір на трендовий рожевий. Так, це далеко не вперше Google провертає такий трюк — серед інших, раніше в пошуку Google прописався малюк Йода (він же Ґроґу). А от «Оппенгеймер» так не вшанували. З іншого боку, може воно і на краще — тема фільму не дуже сприяє випуску мерча і вибухів нам вистачає (Одеса 💔).

Взагалі, феномен «Барбінгеймер» (негласне протистояння яскравої комедії «Барбі» Ґрети Ґервіґ про знамениту ляльку, що ожила, та похмурого драматичного байопіку «Оппенгеймер» Крістофера Нолана про батька ядерної бомби через одночасну прем’єру, яке вилилося в безконтрольне об’єднання постерів та кадрів із фільмів) — ідеальна ілюстрація нашого божевільного та надзвичайно контрастного сьогодення поєднання протилежностей. Мабуть, не в останню чергу саме тому він і отримав таку шалену популярність.

Курс Project Manager від Powercode academy.
Онлайн-курс Project Manager. З нуля за 3,5 місяці до нової позиції Без знання коду, англійської та стресу.
Зарееструватися

Так, промокампанія «Барбі» затьмарила «Оппенгеймера», але останній від цього тільки виграв, тож зрештою, сподіваємося, обоє не просто відіб’ють вкладені гроші, а зберуть рекордну касу. Судячи з повідомлень у соцмережах, багато хто справді збирається переглянути обидва блокбастери в один день. А ви як, плануєте власний кіномарафон? В Україні прокат «Барбі» та «Оппенгеймера стартує з 20 липня, традиційно на день раніше світової прем’єри.

Disqus Comments Loading...