Розумний годинник OnePlus Watch 2 працюватиме до 100 годин в «повному розумному режимі» ─ OnePlus

Опубликовал
Вадим Карпусь

Після кількох місяців чуток OnePlus офіційно анонсувала свій другий розумний годинник. Дебют OnePlus Watch 2 відбудеться на Mobile World Congress 2024 в Барселоні пізніше цього місяця. Компанія сумно відома тим, що дозовано розповсюджує інформацію про свою продукцію, і цього разу виключення не сталося ─ OnePlus обмежилася відомостями про автономність.

По-перше, компанія заявила, що OnePlus Watch 2 працюватиме до 100 годин на одному заряді. За словами OnePlus, це відбуватиметься при увімкненому «повному розумному режимі», а не в режимі економії заряду батареї. Цей показник значно перевищує час роботи більшості відомих розумних годинників, таких як Apple Watch Series 9 (18 годин) і Pixel Watch 2 (24 години з always-on display). Президент OnePlus Кіндер Лю каже, що ціль компанії щодо пристрою — «виграти титул найкращого флагманського розумного годинника року з його часом автономної роботи, що перевищує ринок».

Також зазначається, що OnePlus Watch 2 має корпус із нержавіючої сталі та дисплей із сапфіровим склом. Годинник буде доступний у двох кольорах: Black Steel і Radiant Steel.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

OnePlus також обіцяє «незрівнянну надійність для повсякденного використання та ретельний моніторинг здоров’я», але наразі компанія тримає в таємниці інші ключові деталі, включаючи ціну та дату випуску. Також не повідомляється, яку операційну систему використовуватимуть OnePlus Watch 2. Чутки припускають, що він працюватиме на Wear OS, що допоможе смарт-годиннику працювати набагато краще, ніж його погано сприйнятий попередник.

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Вадим Карпусь