Starlink на колесах. SpaceX розширює супутниковий інтернет на автофургони

Starlink запустив новий продукт для будинків на колесах. Зазвичай від подання заявки на тарілку та послугу супутникового інтернету до їх отримання витрачається багато часу, і список очікування вже розтягнувся до 2023 року. Але послуга Starlink для будинків на колесах вже доступна зараз. Щоправда, є нюанс: мережеві ресурси для нього завжди є непріоритетними, а послуга коштує $135, що на $25 більше, ніж звичайне підключення Starlink.

Іншими словами, нова послуга коштує стільки ж, скільки стандартне з’єднання Starlink з функцією портативності, представленої ще в березні. Вона дозволяє клієнтам користуватися послугою, перебуваючи далеко від дому. Однак таке з’єднання має на увазі, що користувач має домашній комплект. Ще одна відмінність полягає в тому, що продукт для автофургонів дає клієнтам можливість зупиняти та відновлювати обслуговування, щоб вони могли контролювати час початку та закінчення виставлення рахунків.

Оскільки мережа не має пріоритету для будинків на колесах, підключення користувачів може бути повільним і уривчастим у перевантажених районах та в години пік.

«Заявлені швидкості та безперебійне використання послуги не гарантуються», – написала компанія на своїй сторінці, давши зрозуміти зацікавленим клієнтам, що пріоритет надається домашнім користувачам.

Ще один мінус послуги не можна використовувати антени Starlink під час руху. Глава SpaceX Ілон Маск також додав у Твіттері, що тарілка надто велика для автомобілів, хоча це не завадило щонайменше одному користувачеві прикрутити її до капота.

Disqus Comments Loading...