Новини Софт 02.12.2024 о 10:17 comment views icon

«Тисяча Зеленського»: понад 2,5 млн заявок за першу добу (на понад 2,5 млрд виплат), середній вік заявників – 30-40 років

author avatar

Вадим Карпусь

Автор новин

«Тисяча Зеленського»: понад 2,5 млн заявок за першу добу (на понад 2,5 млрд виплат), середній вік заявників – 30-40 років

Урядовці продовжують рапортувати про високу популярність програми «Зимова єПідтримка», яка також отримала назву «Тисяча Зеленського». Як заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, за першу добу доступності відповідної послуги в «Дії» на виплату 1000 грн надійшло вже понад 2,5 млн заяв.

«2 500 000+ заяв про Зимову єПідтримку за добу. Це абсолютний рекорд для цифрових сервісів. Безперечно, вона стала наймасовішою онлайн-послугою у світі», – заявив Михайло Федоров.

Цифри та факти:

  • Заяви на підтримку для дітей: понад 551 тис. (приблизно кожна п’ята заявка)
  • Жінок серед заявників: 64%, чоловіків: 36%
  • Середній вік заявників: 30-40 років

Як отримати «Тисячу Зеленського»

«Зимова єПідтримка» перераховується на карту «Національного кешбеку» у разі подання заявки. Пенсіонери та люди з інвалідністю І та ІІ груп можуть отримати 1000 грн за допомогою «Укрпошти». Щоб отримати допомогу, потрібно:

  • Авторизуватися в «Дії»
  • У «Сервісах» вибрати «Зимова єПідтримка»
  • Натиснути «Подати нову заявку» та «Розпочати»
  • Програма дасть обрати, для кого призначена виплата — для себе чи для дитини. У останньому випадку в «Дії» має підвантажитися свідоцтво про народження, його також можна додати опцію «Додайте свідоцтво».
  • Далі слід вибрати рахунок для виплати
  • Поставити галочку «Я перебуваю на території України» та натиснути «Надіслати»

«Послуга настільки швидка, що майже непомітна, щоб подати заяву треба всього кілька секунд. Супернавантаження, до речі, витримали, Дія працює стабільно» – хвалиться міністр цифрової трансформації.

Отриману тисячу гривень можна витратити на широкий спектр послуг. Зокрема, ці кошти дозволено використовувати для оплати комунальних платежів, медичних послуг, лікування домашніх тварин, юридичних консультацій, навчання, спортивних секцій, відпустки, страхових полісів, проїзду в транспорті, оплати мобільного зв’язку, пожертвувань на благодійність, підтримки Збройних Сил України через придбання військових облігацій, а також на покращення свого зовнішнього вигляду та відпочинок. Кошти можна отримати впродовж 3 місяців – до 28 лютого, а витратити до кінця 2025 року.


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: