У «Київстарі» стався масштабний технічний збій — у користувачів зник зв’язок та інтернет

Опубликовал
Катерина Даньшина

За словами гендиректора компанії Олександра Комарова, «терміни відновлення роботи Київстару остаточно незрозумілі».

Зранку 12 грудня в мережі «Київстар» стався масштабний збій — користувачі з різних регіонів України повідомляли про проблеми з мобільним зв’язком та інтернетом, також не працював мобільний застосунок та сайт компанії.

Судячи з коментарів у соцмережах проблеми фіксували в Київський, Одеській, Запорізькій, Полтавській, Черкаській та Вінницькій областях.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Як повідомляє кореспондент Суспільного, через збій зв’язку не працюють деякі термінали.

Компанія заявила, що знає про технічний збій і вже працює над відновленням зв’язку.

«‎Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми. Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння».

Абонентам мобільного зв’язку на час збою на початку радили використовувати послугу «‎національного роумінгу», тобто під’єднатися до мережі іншого оператора (але і вона поки не працює).

Disqus Comments Loading...