Рубрики НовиниСофт

У WhatsApp з’явилася функція надсилання повідомлень самому собі

Опубликовал
Вадим Карпусь

У месенджері WhatsApp почалося впровадження нової функції, яка дозволяє користувачеві спілкуватися самим із собою. Фактично функція Message Yourself надсилає повідомлення у свій обліковий запис. Це може бути корисним для зберігання у застосунку нотаток, нагадувань та списків покупок.

Обмежене тестування нової функції Message Yourself проводилося з кінця жовтня. Тепер бета-тест завершено і команда месенджера розпочала широкомасштабне впровадження нововведення. Функція Message Yourself доступна у версіях WhatsApp для Android та iPhone.

Після встановлення оновлення користувачі побачать свій контакт вгорі списку контактів у WhatsApp під час створення нового чату. Натискання на цей контакт переведе їх до вікна чату, яке можна використовувати для надсилання повідомлень самим собі. Користувачі з великою кількістю чатів можуть закріпити свої повідомлення в чаті із собою у верхній частині списку розмов, щоб потім не довелося їх довго шукати.

Раніше для надсилання повідомлень доводилося використовувати обхідний шлях у вигляді функції Click to chat. Але тепер для тих же завдань можна скористатися новою функцією Message Yourself, яка вимагає меншої кількості дій.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Зазначимо в конкурентних сервісах є схожі функції: Note to Self у Signal, Jot Something Down у Slack, Saved Messages у Telegram.

Джерело: techcrunch

Disqus Comments Loading...