Ubisoft Montreal скоротила майже 100 співробітників у рамках реструктуризації

Опубликовал
Вадим Карпусь

Студія Ubisoft Montreal звільнила 98 осіб у рамках проведення корпоративної реструктуризації та реорганізації. Скорочення насамперед торкнулися працівників служб бізнес-адміністрування та IT. Ubisoft заявляє, що підтримає «всіх канадських співробітників, яких зачепило скорочення» вихідною допомогою та «кар’єрною підтримкою, щоб допомогти їм зорієнтуватися у перехідному періоді».

Монреальський офіс вважається найшанованішою дочірньою компанією Ubisoft та її найбільшою командою розробників, у якій працює близько 4000 осіб. Ubisoft Montreal відповідає за багато великих франшиз компанії, від Assassin Creed до Far Cry та Rainbow Six Siege.

Ubisoft заявила, що відчуває «крайню подяку та повагу» до постраждалих співробітників, а ці скорочення не поширюються на виробничі команди. Теоретично це не повинно викликати затримок у термінах виходу ігор. Крім цього скорочення 98 співробітників на студію Ubisoft Montreal в найближчому майбутньому чекає ще близько двох десятків звільнень.

Як свідчить останній фінансовий звіт, минулого року Ubisoft звільнила понад 1000 осіб зі своїх різних філій. Це призвело до скасування деяких ігор, наприклад, Project Q. Попри ці звільнення, в компанії все ще працюють понад 19 тис. людей по всьому світу.

Онлайн-курс "Тестування API" від robot_dreams.
Навчіться працювати з API на просунутому рівні та проводити навантажувальні тестування, щоб виявляти потенційні проблеми на ранніх етапах розробки.
Програма курсу і реєстрація

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...