Ubisoft продає Far Cry 6 GOTY Edition за $120 – гра не виграла жодної премії року, а окремі частини комплекту дешевші

Зазвичай, видання GOTY виходять приблизно через рік після початкового випуску гри. Сьогодні Far Cry 6 виповнився рік. Як правило, випуски GOTY справді виграють номінацію «Гра року» на якомусь шоу чи виставці – BAFTA, Dice, The Game Awards Show чи інші добре відомі організації. Far Cry 6 не виграла нічого, окрім нагород за участь Джанкарло Еспозіто у ролі диктатора Антона Кастільо та за визначну графіку.

Найчастіше версія GOTY включає деякі або всі випущені DLC. Пакет Far Cry 6 GOTY складається з усіх доступних в даний час DLC, майбутнього розширення Lost Between Worlds і, як не дивно, розширення Far Cry 3 2012 року, Blood Dragon. Пакет також додає три набори косметики/зброї.

Три DLC – Collapse, Control та Insanity коштують $15 кожен або $40, якщо ви купуєте сезонний абонемент. У поєднанні з грою це $100 – найточніша ціна Gold Edition. Blood Dragon коштує ще $15, та сама ціна, що і при випуску в 2013 році. Ubisoft не оголосила, скільки коштуватиме Lost Between Worlds, але, виходячи з пакета GOTY, його ціна дорівнює $5. Паки зброї, на думку гравців, марні і мають виключно косметичну цінність.

Ціна може бути непоганою, якщо ви поспішаєте купити гру прямо зараз і вам навіщось потрібно доповнення до Far Cry 3. Однак окремо комплект можна отримати дешевше, якщо запастись терпінням і дочекатися знижок та розпродажів. Власники PlayStation мають можливість придбати всі три DLC і навіть Blood Dragon дешевше прямо зараз. На жаль, Epic не проводить розпродажів, а у Steam гра недоступна, тому, якщо ви хочете знижку на ПК, вам доведеться потерпіти.

Источник: TechSpot

Disqus Comments Loading...