Рубрики НовиниІгри

Ubisoft різко розкритикували за видалення неактивних акаунтів разом із придбаними іграми

Опубликовал
Юрій Орос

Існує ризик того, Ubisoft видалить обліковий запис, якщо користувач не заходив у нього протягом довгого часу. Це знову стало предметом критики користувачів.

Про свою ситуацію повідомив користувач Twitter (або вже X) @PC_enjoyer, передає TechSpot. На його пошту прийшов лист від Ubisoft: вони помітили, що той не користувався аккаунтом і його додали в чергу на видалення. У користувача є 30 днів для відміни видалення, треба зайти до акаунту й натиснути на кнопку Cancel Account Closure.

У додатковому повідомленні Ubisoft Support назвала термін простою, за якого обліковий запис, а з ним і бібліотека, прогрес в іграх та всі-всі покупки, під загрозою:

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Ubisoft не закриватиме акаунти, які неактивні менше 4 років.

Такі дії можуть бути спровокованими законами про захист даних в деяких країнах. Так чи інакше, після закінчення 30-денного терміну, дані облікового запису відновити вже не вдасться.

Це далеко не перший непопулярний крок французьського видавця ігор: Ubisoft першою погодилася співпрацювати з правоохоронними органами у боротьбі з токсичними гравцями. У січні цього року акції Ubisoft обвалилися на 25%, і це стало однією з причин їхньої ставки на свій головний актив — серію Assassin’s Creed.

Disqus Comments Loading...