«Укроборонпром» домовився з чеською VOP CZ про ремонт, розробку та виробництво бронетехніки

Опубликовал
Вадим Карпусь

Концерн «Укроборонпром» досяг домовленості з чеським виробником військової техніки VOP CZ стосовно співпраці у сфері бронетехніки. Компанії підписали відповідні двосторонні документи з конкретним планом-графіком їх реалізації.

Пріоритетом співпраці визначено виробництво, ремонт і спільні розробки броньованої техніки, а також створення ланцюжків постачання деталей та виробів. Досягнуті домовленості з VOP CZ є наповненням угоди про створення спільного оборонного кластера з Чеською Республікою, яку «Укроборонпром» та Міжурядова агенція оборонної співпраці (AMOS) уклали наприкінці минулого року.

Загалом співпраця між «Укроборонпром» та VOP CZ передбачає виробництво військової техніки, розбудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту, співпрацю у сфері високих технологій, зокрема, створення спільних науково-дослідних центрів. Крім того, передбачається збільшення обсягів виробництва боєприпасів різних калібрів. Боєприпаси будуть виготовлятися як на наявних потужностях, так і на новостворених у безпечних місцях.

«Поглиблення партнерства з Чеською Республікою в оборонній галузі сприятиме подальшій інтеграції України в ОПК Північноатлантичного альянсу. На сьогодні Концерн вже має низку домовленостей про співпрацю з понад десятьма країнами-членами НАТО», – впевнені в «Укроборонпромі».

Курс-професія "Копірайтер" від Skvot.
40 занять — і ти з упевненістю, скілами та портфоліо зможеш тиснути Apply на вакансії копірайтера.Досвідом і ключами поділяться 2 лекторки та запрошені спікери.
Детальніше про курс

Додамо, VOP CZ спеціалізується на військових технологіях, розробці та виробництві військової техніки. Компанія працює з такою технікою, як БМП-1, танк Т-72, БМП PANDUR II 8×8.

Джерело: «Укроборонпром»

Disqus Comments Loading...