Рубрики НовиниСофт

ОНОВЛЕНО: «Укрпошта» до 13 години призупинила роботу нового онлайн-магазину через великий наплив охочих придбати марку «Рускій воєнний корабль, іди на***»

Опубликовал
Вадим Карпусь

Українська марка, на якій російський військовий корабель відправляється до всім відомого пункту призначення, виявилася надзвичайно популярним та дефіцитним товаром. «Укрпошта» припинала продаж цієї марки у відділеннях, отже тепер її можна замовити лише через онлайн-магазин. Однак і з цим не все гладко.

Охочих придбати марку «Рускій воєнний корабль, іди на***» виявилося так багато, що відповідний сайт магазину не справляється з навантаженням. Як повідомляє директор АТ «Укрпошта», сайт був створений в розрахунку на 20 тис. одночасних користувачів. А охочих придбати марку – значно більше. Зазначається, що за першу годину було оброблено, сплачено та готово понад 1100 замовлень. До того ж виникла підозра на атаку на мережу компанії. Тому роботу онлайн-магазину з продажу марок тимчасово призупинено.

Найближчим часом спеціалісти компанії будуть намагатися врахувати всі недоліки та посилити мережу. Відновити приймання замовлень в магазині планується сьогодні о 13:00. Всі прийняті раніше замовлення планується обробити до того часу.

Додатково зазначається, що, на превеликий жаль, не всі охочі зможуть замовити марки «Рускій воєнний корабль, іди на***». Враховуючи наявну кількість марок (100 тис.) та затверджений ліміт (1 лист з 6 марок на 1 замовлення), магазин зможе опрацювати до 15 тис. замовлень.

Разом з тим, «Укрпошта» планує випустити наступну марку «Руський Воєнний Корабель – Всьо» накладом в 5 млн.

ОНОВЛЕНО: До 13:00 поновити роботу магазину не вдалося. Як повідомив Ігор Смілянський, ведуться роботи щодо відновлення працездатності онлайн-магазину та інших систем. Наступне оновлення заплановано на 17.00.

“Я ще раз хочу від себе та від “Укрпошти” вибачитись за незручності. Ми дійсно робимо все, разом з Інтернет-провайдерами, щоб відновити і роботу онлайн магазину і інших систем Укрпошти, які теж тимчасово не працюють, через DDos атаку на наші системи”, – написав він в Telegram.

Джерело: Facebook

Disqus Comments Loading...