Unchain продасть на аукціоні мем “жінка кричить на кота” як NFT — частину грошей спрямують на допомогу українським дітям

Опубликовал
Володимир Скрипін

Є меми-одноднівки, які швидко набридають і втрачають свою актуальність, а є ті, які лишаються з нами надовго і з роками стають тільки краще. Мем “жінка кричить на кота” / Woman Yelling at a Cat безумовно належить до другої категорії й незабаром охочі зможуть отримати у свою колекцію цей легендарний мем як NFT на аукціоні, який проведе український гуманітарний фонд Unchain.Fund.

Unchain проводить аукціон, але не є власником мему — свою частку від продажу (25%) фонд обіцяє в повному обсязі перерахувати на допомогу українським сім’ям з дітьми, які постраждали внаслідок російських ракетних ударів. Інші 75% розділять між собою Тейлор Армстронг, сім’я кота Смадж та українське агентство Zlodei, яке взяло на себе організацію.

Аукціон відбудеться в Лос-Анджелесі 18 листопада — захід розпочнеться о 13:00 за нью-йоркським часом (о 6:00 за київським часом), а його відвідувачі матимуть змогу сфотографуватися зі знаменитою Жінкою та Котом, на якого вона кричить.

Мем «Жінка кричить на кота» поєднує дві окремі картинки: спочатку з’явився кадр із зіркою телешоу «Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз» Тейлор Армстронг. Зображення зі збентеженим котом Смаджем, який сидить за обідньою тарілкою, вперше з’явилося у Tumblr у 2018 році. У 2019-му хтось додумався поєднати ці два зображення, після чого мем набув значної популярності, а у 2020-му він навіть отримав нагороду «Мем року». Відтоді цим мемом і його численними варіаціями ілюструють чвари та зради.

Онлайн-курс "Створення особистого бренду" від Skvot.
Прокачайте особистий бренд для підсилення власного бізнесу, підвищення продажів та впізнаваність на ринку.
Дізнатись більше про програму курсу і досвід лектора

Так, наразі ринок NFT практично припинив своє існування, якщо порівнювати з активністю та обсягом угод на початку року. Водночас багато хто вважає, що у майбутньому інтерес до NFT відродиться з новою силою. Окрім того, можна пригадати успішний приклад з таким благодійним аукціоном — на початку року українська рекламна агенція Zlodei Advertising (BADS) продала популярний мем «Coffin Dance» як NFT та передала 250 000 доларів із вторгованих коштів благодійному фонду «Повернись живим».

  • Unchain Fund — український благодійний фонд, який базується на блокчейн технологіях. З моменту заснування, 24 лютого, Unchain Fund надав гуманітарну допомогу для більш як 400 000 українців на понад $9,3 млн.
Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Володимир Скрипін