Рубрики НовиниСофт

Усі користувачі YouTube зможуть отримати унікальні псевдоніми – раніше ідентифікатори були доступні лише каналам зі 100 підписниками

Опубликовал
Вадим Карпусь

Незабаром усі користувачі YouTube отримають новий спосіб ідентифікації – на платформі планується запровадити псевдоніми. Подібна практика широко використовується на багатьох інтернет-сервісах, але раніше була обмежена на YouTube.

Кожен користувач YouTube матиме унікальний ідентифікатор (псевдонім), який застосовується на всій платформі, від сторінок каналу до Shorts. Цей ідентифікатор можна використовувати для згадування в коментарях, описах відео, заголовках та інших елементах платформи. За словами YouTube, це полегшить творцям доступ до аудиторії та підвищить впізнаваність.

«З цією функцією авторам та глядачам буде легше знаходити один одного. Ви зможете вигадати унікальну назву, яка буде використовуватися при згадці вашого каналу, наприклад, у коментарях або записах на вкладці “Спільнота”», – йдеться в повідомленні YouTube.

Онлайн-курс "Computer Vision" від robot_dreams.
Застосовуйте Machine Learning / Deep Learning та вчіть нейронні мережі розпізнавати об’єкти на відео. Отримайте необхідні компетенції Computer Vision Engineer.
Дізнатись більше про курс

Нова функція буде поступово (протягом кількох тижнів) вводитись для всіх каналів. Раніше отримати унікальний ідентифікатор могли лише автори каналів, які мають понад 100 підписників. Коли така можливість стане доступною користувачеві, він отримає відповідне повідомлення електронною поштою та у Творчій студії YouTube. Якщо у користувача вже є власна URL-адреса, в більшості випадків вона буде використана як псевдонім. За бажання його можна буде поміняти.

Якщо користувач не вибере псевдонім до 14 листопада 2022 року, він буде присвоєний автоматично. За бажанням його можна буде змінити у Творчій студії YouTube.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...