Новини

Усі користувачі YouTube зможуть отримати унікальні псевдоніми – раніше ідентифікатори були доступні лише каналам зі 100 підписниками

Усі користувачі YouTube зможуть отримати унікальні псевдоніми – раніше ідентифікатори були доступні лише каналам зі 100 підписниками

Незабаром усі користувачі YouTube отримають новий спосіб ідентифікації – на платформі планується запровадити псевдоніми. Подібна практика широко використовується на багатьох інтернет-сервісах, але раніше була обмежена на YouTube.

Все пользователи YouTube смогут получить уникальные псевдонимы – ранее идентификаторы были доступны лишь каналам с 100 подписчиков

Кожен користувач YouTube матиме унікальний ідентифікатор (псевдонім), який застосовується на всій платформі, від сторінок каналу до Shorts. Цей ідентифікатор можна використовувати для згадування в коментарях, описах відео, заголовках та інших елементах платформи. За словами YouTube, це полегшить творцям доступ до аудиторії та підвищить впізнаваність.

«З цією функцією авторам та глядачам буде легше знаходити один одного. Ви зможете вигадати унікальну назву, яка буде використовуватися при згадці вашого каналу, наприклад, у коментарях або записах на вкладці “Спільнота”», – йдеться в повідомленні YouTube.

Нова функція буде поступово (протягом кількох тижнів) вводитись для всіх каналів. Раніше отримати унікальний ідентифікатор могли лише автори каналів, які мають понад 100 підписників. Коли така можливість стане доступною користувачеві, він отримає відповідне повідомлення електронною поштою та у Творчій студії YouTube. Якщо у користувача вже є власна URL-адреса, в більшості випадків вона буде використана як псевдонім. За бажання його можна буде поміняти.

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Ставайте досвідченим фахівцем з фінансів на рівні директора!
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
findirector

Якщо користувач не вибере псевдонім до 14 листопада 2022 року, він буде присвоєний автоматично. За бажанням його можна буде змінити у Творчій студії YouTube.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: