Ще до початку війни українська IT-компанія BetterMe, яка займається розробкою мобільних додатків та продукції для здорового способу життя, перерахувала 1 млн гривень в благодійний фонд «Повернись живим». А зараз команда оновила власний додаток для підтримки ментального здоров’я дітей та дорослих BetterMe Mental Health — в ньому з’явився новий розділ із порадами щодо підтримки психологічного стану дітей під час війни.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити