Новини Новини 17.03.2022 о 16:45 comment views icon

В українському додатку BetterMe: Mental Health з’явився новий розділ для психологічної допомоги дітям під час війни

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Ще до початку війни українська IT-компанія BetterMe, яка займається розробкою мобільних додатків та продукції для здорового способу життя, перерахувала 1 млн гривень в благодійний фонд «Повернись живим». А зараз команда оновила власний додаток для підтримки ментального здоров’я дітей та дорослих BetterMe Mental Health — в ньому з’явився новий розділ із порадами щодо підтримки психологічного стану дітей під час війни.

Зокрема доступні ігри, які дорослі можуть грати з дітьми, відволікаючи їх від звуків сирен та вибухів. Усі матеріали надані UNICEF. Також додаток містить дитячі аудіоказки українською мовою від авторів Telegram каналу «Павлуша і Ява».

«Сотні тисяч дорослих та дітей в Україні уже близько трьох тижнів переховуються в укриттях, бачать свої зруйновані будинки та школи, чують звуки сирен та ракетних ударів. Звісно, це дуже негативно впливає на їхній психологічний стан. Відтепер BetterMe: Mental Health допомагає дорослим дбати не лише про своє ментальне здоров’я, але й полегшити наслідки цієї трагедії для психіки своїх дітей»,

Вікторія Рєпа,

CEO BetterMe

Для дорослих користувачів BetterMe: Mental Health пропонує медитації для глибокого сну та заспокоєння, дихальні вправи, курси для боротьби з тривожністю, стресом, страхом тощо.

Додаток безплатний на території Україні — він доступний на iOS та Android.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: