Рубрики НовиниСофт

«Вам не знадобиться банківський рахунок». Маск планує вже за рік перетворити X/Twitter на провідний платіжний сервіс

Опубликовал
Катерина Даньшина

Ілон Маск вважає, що Х стане «‎центром фінансового світу» вже до кінця 2024 року.

«Коли я кажу про платежі, то насправді маю на увазі все фінансове життя. Все, що стосується грошей, буде на нашій платформі. Гроші чи цінні папери, чи що завгодно. Це не просто надіслати $20 другові. Вам не знадобиться банківський рахунок», — сказав Маск під час зустрічі зі співробітниками.

Гендиректорка X Лінда Яккаріно каже, що компанія зможе «‎повністю» реалізувати можливість вже у 2024 році.

«Я буду вражений, якщо ми не розгорнемо це до кінця наступного року», — додав Маск.

Наразі компанія працює над отриманням ліцензій на грошові перекази, щоб мати змогу пропонувати фінансові послуги у США.

Ілон Маск у 2000 році після злиття X.com і Confinity

Раніше Маск оголосив про плани перетворити придбаний торік Twitter на платіжний застосунок та перейменував соцмережу на честь свого онлайн-банку епохи дотком-буму X.com, який згодом став частиною PayPal. Він також стверджував, що платформа пропонуватиме високоприбуткові рахунки на грошовому ринку, дебетові картки, чеки та позики, щоб дозволити користувачам «надсилати гроші в будь-яку точку світу миттєво та в режимі реального часу».

«Дорожня карта продукту X/PayPal була написана мною та Девідом Саксом в липні 2000 року. І чомусь PayPal, коли став eBay, не лише не впровадив решту списку, але й фактично скасував купу ключових функцій, що є божевіллям. Отже, PayPal насправді є менш повним продуктом, ніж той, який ми задумали 23 роки тому», — сказав Маск.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...