Новини Софт 27.10.2023 о 08:57 comment views icon

«Вам не знадобиться банківський рахунок». Маск планує вже за рік перетворити X/Twitter на провідний платіжний сервіс

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Ілон Маск вважає, що Х стане «‎центром фінансового світу» вже до кінця 2024 року.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

«Коли я кажу про платежі, то насправді маю на увазі все фінансове життя. Все, що стосується грошей, буде на нашій платформі. Гроші чи цінні папери, чи що завгодно. Це не просто надіслати $20 другові. Вам не знадобиться банківський рахунок», — сказав Маск під час зустрічі зі співробітниками.

Гендиректорка X Лінда Яккаріно каже, що компанія зможе «‎повністю» реалізувати можливість вже у 2024 році.

«Я буду вражений, якщо ми не розгорнемо це до кінця наступного року», — додав Маск.

Наразі компанія працює над отриманням ліцензій на грошові перекази, щоб мати змогу пропонувати фінансові послуги у США.

«Вам не знадобиться банківський рахунок». Маск планує вже за рік перетворити X/Twitter на провідний платіжний сервіс
Ілон Маск у 2000 році після злиття X.com і Confinity

Раніше Маск оголосив про плани перетворити придбаний торік Twitter на платіжний застосунок та перейменував соцмережу на честь свого онлайн-банку епохи дотком-буму X.com, який згодом став частиною PayPal. Він також стверджував, що платформа пропонуватиме високоприбуткові рахунки на грошовому ринку, дебетові картки, чеки та позики, щоб дозволити користувачам «надсилати гроші в будь-яку точку світу миттєво та в режимі реального часу».

«Дорожня карта продукту X/PayPal була написана мною та Девідом Саксом в липні 2000 року. І чомусь PayPal, коли став eBay, не лише не впровадив решту списку, але й фактично скасував купу ключових функцій, що є божевіллям. Отже, PayPal насправді є менш повним продуктом, ніж той, який ми задумали 23 роки тому», — сказав Маск.

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: