Рубрики НовиниСофт

Вийшла watchOS 9 з покращеним відстеженням занять спортом, енергоощадним режимом та новими циферблатами

Опубликовал
Вадим Карпусь

Разом з iOS 16 компанія Apple також випустила операційну систему watchOS 9. Щоб встановити оновлення на розумний годинник, спочатку необхідно завантажити iOS 16 на свій iPhone.

Встановити watchOS 9 можна на розумний годинник Apple Watch Series 4 і новіші версії. Також потрібно зазначити, що окремі функції нової операційної системи можуть бути не доступні на деяких моделях Apple Watch і в деяких регіонах.

Як і в попередніх оновленнях, у watchOS 9 основна увага приділяється фітнесу. Користувачі зможуть бачити свої зони серцевого ритму під час тренувань та перегляду циклів сну. Також є підтримка тренувань з використанням кількох видів спорту та можливість відстежувати особисті найкращі результати. Крім того, можна встановити нагадування про необхідність приймати ліки. Додатково перероблено інтерфейс Siri, оновлено швидкі дії та додано декілька нових циферблатів.

Окремо слід зазначити функцію AFib History. Вона дозволяє включити історію відстеження миготливої ​​аритмії, яка часто є причиною інсульту. Ця функція призначена тільки для користувачів віком від 22 років, у яких діагностована миготлива аритмія. І ще у watchOS 9 з’явився енергоощадний режим Low Power Mode, що дозволяє продовжити час автономної роботи годинника. При його активації в розумному годиннику відключається ряд функцій, таких як Always On display, повідомлення про частоту серцевих скорочень для нерегулярного ритму, високу та низьку частоту серцевих скорочень, фонові вимірювання серцевого ритму, фонові вимірювання кисню в крові, нагадування про початок тренування. Також деякі завдання можуть виконуватися довше, а анімація втратить плавність. Обидва цих нововведення доступні, починаючи з Apple Watch Series 4.

Онлайн-курс "Комунікаційний менеджер" від Skvot.
Ви отримаєте скіли комунікації, сформуєте CV та розробите власну one page strategy. Для своєї карʼєри та успішного масштабування бренду.
Програма курсу і реєстрація

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...