Рубрики Новини

Вийшов перший трейлер серіалу “Ідол” з Лілі-Роуз Депп та співаком The Weeknd від творця “Ейфорії”

Опубликовал
Сергій Кулеш

Канал HBO опублікував перший тизер-трейлер нового серіалу The Idol / “Ідол” від творця знакового ТВ-проекту Euphoria / “Ейфорія” Сема Левінсона. Крім іменитого шоураннера, серіал виділяється цікавим акторським складом.

Так, титульну роль зіграє Ейбел Макконен Тесфайє, більш знайомий широкому загалу під сценічним псевдонімом The Weeknd, а його екранною партнеркою стане Лілі-Роуз Мелоді Депп – дочка Джонні Деппа та Ванесси Параді.

Сюжет серіалу побудований на стосунках загадкового власника нічного клубу в Лос-Анджелесі (і за сумісництвом лідера сучасного культу) та починаючої поп-зірки. Якщо ви дивилися серіал Euphoria / “Ейфорія”, то можете припустити, що на вас чекає (підказка – яскрава психологічна драма).

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

Дату виходу серіалу The Idol / “Ідол” на платформі HBO поки не оголосили, але у трейлері обіцяють, що прем’єра відбудеться “дуже скоро”.

Disqus Comments Loading...