Використовувати зарядні станції Tesla Supercharger тепер можуть будь-які електромобілі у Великій Британії, Іспанії, Швеції та Австрії

Опубликовал
Тетяна Нечет

Tesla розширила запущений у листопаді 2021 року пілотний проєкт з використання зарядних станцій Supercharger не лише фірмовими електромобілями. У деяких країнах їх застосування доступне за допомогою додатку Tesla версії 4.2.3 або вище. Нещодавно до списку додалися Австрія, Бельгія, Іспанія, Швеція та Великобританія.

Нині зарядні станції Supercharger не для електромобілів Tesla доступні у Франції, Нідерландах, Норвегії, Великій Британії, Іспанії, Швеції, Бельгії та Австрії.

Цікаво, що водії в Бельгії та Німеччині, що не володіють машинами Tesla, спочатку могли скористатися перевагами Supercharger тільки в тому випадку, якщо подорожували в країну, де є відкриті зарядні станції. При цьому жителі Німеччини можуть використовувати їх за межами країн пілотної програми, але не на території своєї країни.

Перші станції Supercharger з’явилися у 2012 році й сьогодні по всьому світу їх налічується 30 тисяч.

Воркшоп "PR + AI: Рисерч, Креатив, Контент" від Skvot.
Навчіться адаптувати потенціал АІ під задачі піарника. Корисні тулзи, яким можна делегувати рутину, генерувати свіжі ідеї для контенту і піар-стратегій.
Дізнатись більше

Північноамериканські моделі Tesla і Supercharger не використовують стандарт CCS2, який підтримують в основному всі електромобілі в Європі (включно з Tesla), натомість використовується запатентована вилка для зарядки Tesla. А інші північноамериканські електромобілі здебільшого оснащені роз’ємом CCS1 (наприклад, Nissan Leaf).

Disqus Comments Loading...