Вклади у збанкрутілих банках можна повернути у застосунку «Дія» – перші клієнти дуже швидко отримали гроші

Опубликовал
Андрей Русанов

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, вкладники збанкрутілих банків віднині мають можливість повернути власні гроші прямо у застосунку «Дія». Перші клієнти банків вже скористалися послугою та отримали кошти за лічені години.

Оновлено [4 жовтня 17:05]: за добу понад 1 400 людей скористалися сервісом та подали заяви про повернення коштів. Їм загалом відшкодували 6+ млн грн, розповів про перші результати Михайло Федоров

Нова цифрова послуга, запущена Мінцифри спільно з Фондом гарантування вкладів, зберігає час та зусилля користувачів – не треба нікуди йти. Це особливо корисно для мешканців невеликих населених пунктів, які проживають поодаль від потрібних установ. Після подання заяви кошти мають надійти протягом трьох днів.

Наразі послугою можуть скористатися вкладники 34 банків (вклади у різних банках вимагають окремих заяв). Міністр повідомив про 1,4 млн рахунків на ₴3,2 млрд, які мають бути відшкодовані. Пресслужба Мінцифри роз’яснює порядок отримання коштів:

  • Виберіть збанкрутілий банк у «Дії»
  • Виберіть картку єПідтримка для перерахування коштів
  • Уточніть контактні дані
  • Підпишіть заяву Дія.Підписом

Першим клієнтам, які скористалися послугою, не довелося чекати три дні – вони отримали кошти за години.

Якщо немає картки єПідтримка, її можна оформити у застосунках п’яти банків: Universal Bank/monobank, ПриватБанк, Укргазбанк, ПУМБ та Ідея Банк.

Джерела: Михайло Федоров, Мінцифри

Disqus Comments Loading...