Рубрики Новини

Warner Bros. та Джей Джей Абрамс працюють над фільмом по Hot Wheels

Опубликовал
Володимир Скрипін

Студія Bad Robot Джей Джей Абрамса співпрацює з Warner Bros над створенням фільму по Hot Wheels у форматі live-action за участю живих акторів — ще одна ознака, що Mattel має серйозні наміри щодо кінобізнесу.

В пресрелізі майбутній проєкт описується як демонстрація «одного із найгарячіших і найкрасивіших у світі автомобілів, вантажівок-монстрів і мотоциклів». Коментуючи співпрацю, виконавча продюсерка Mattel Films Роббі Бреннер не надала жодних подробиць сюжету, але натякнула на те, що нова кіноадаптація націлена на широке коло фанатів Hot Wheels.

«Як світовий лідер у сфері автомобільної культури, Hot Wheels з покоління в покоління вселяє дух суперництва в автолюбителів. Фанати різного віку ось-ось відправляться у найважливішу поїздку свого життя з неймовірно талановитими командами Bad Robot Джей Джей Абрамса та Warner Bros. Pictures, щоб перетворити легендарну франшизу Hot Wheels у захопливу історію для великого екрана».

Роббі Бреннер

продюсерка Mattel Films

Дата початку фільмування і дата виходу фільму по Hot Wheels поки що невідома.

Курс-професія "Web Design" від Skvot.
Для тих, хто давно хоче опанувати професію вебдизайнера, але не знає, з чого почати.Після 4 місяців навчання — старт в карʼєрі з двома кейсами у портфоліо.
Програма курсу і реєстрація

На відміну від майбутнього фільму про Барбі від Mattel, до якого вже приєдналося кілька зірок і де є центральний персонаж для створення зв’язних наративів, деталей щодо Hot Wheels — фільму про перегонові автомобілі — обмаль і уяві тут особливо ніде розгулятися. Але Hot Wheels з однаковим успіхом може стати пристойним фільмом, особливо якщо Warner Bros. та Mattel створять проєкт, який стане відповіддю на франшизу Fast & Furious / «Форсаж» від Universal.

Disqus Comments Loading...