Новини

Warner Bros. та Джей Джей Абрамс працюють над фільмом по Hot Wheels

Warner Bros. та Джей Джей Абрамс працюють над фільмом по Hot Wheels

Студія Bad Robot Джей Джей Абрамса співпрацює з Warner Bros над створенням фільму по Hot Wheels у форматі live-action за участю живих акторів — ще одна ознака, що Mattel має серйозні наміри щодо кінобізнесу.

В пресрелізі майбутній проєкт описується як демонстрація «одного із найгарячіших і найкрасивіших у світі автомобілів, вантажівок-монстрів і мотоциклів». Коментуючи співпрацю, виконавча продюсерка Mattel Films Роббі Бреннер не надала жодних подробиць сюжету, але натякнула на те, що нова кіноадаптація націлена на широке коло фанатів Hot Wheels.

«Як світовий лідер у сфері автомобільної культури, Hot Wheels з покоління в покоління вселяє дух суперництва в автолюбителів. Фанати різного віку ось-ось відправляться у найважливішу поїздку свого життя з неймовірно талановитими командами Bad Robot Джей Джей Абрамса та Warner Bros. Pictures, щоб перетворити легендарну франшизу Hot Wheels у захопливу історію для великого екрана».

Роббі Бреннер

продюсерка Mattel Films

Дата початку фільмування і дата виходу фільму по Hot Wheels поки що невідома.

На відміну від майбутнього фільму про Барбі від Mattel, до якого вже приєдналося кілька зірок і де є центральний персонаж для створення зв’язних наративів, деталей щодо Hot Wheels — фільму про перегонові автомобілі — обмаль і уяві тут особливо ніде розгулятися. Але Hot Wheels з однаковим успіхом може стати пристойним фільмом, особливо якщо Warner Bros. та Mattel створять проєкт, який стане відповіддю на франшизу Fast & Furious / «Форсаж» від Universal.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: