Рубрики НовиниСофт

WhatsApp запустив канали, як у Telegram. Україна у списку 150 країн, які отримають функцію

Опубликовал
Юрій Орос

Meta запустила канали WhatsApp у понад 150 країнах, у тому числі в Україні. В компанії називають канали приватним способом отримувати важливі новини. Свої канали мають створити для «тисячі організацій, спортивних команд, митців і лідерів думок». А протягом наступних місяців додадуть змогу створювати канали кожному.

Інформацією поділився Марк Цукерберг, та офіційний блог WhatsApp. У Марка вже 15 тис. підписників, але це пояснюється тим, що канали певний час тестували в 10 країнах.

Серед важливих оновлень, які були зроблені після тестування називають:

  • Покращений каталог: змога шукати канали для відстеження, які автоматично відфільтровано за країною. Можна переглядати нові, найактивніші й популярні канали, на основі кількості підписників.
  • Реакції: можливість реагувати смайлами, щоб надати відгук, а також переглядати загальну кількість реакцій. Така реакція не відображатиметься для підписників.
  • Редагування: адміністратори зможуть вносити зміни у свої оновлення протягом щонайбільше 30 днів, після чого вони автоматично видаляться із серверів.
  • Пересилання: коли користувач пересилатиме оновлення до бесід чи груп, воно міститиме посилання на канал, щоб люди могли дізнатися більше.

Спробуйте перейти на офіційний канал WhatsApp, щоб перевірити, чи розгорнулася функція саме у вас.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Disqus Comments Loading...