Новини Софт 25.10.2024 о 13:15 comment views icon

Wi-Fi 6E в Україні бути: як це вплине на пересічних користувачів відповідних пристроїв

author avatar

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки

В то й час, як в мобільних пристроях вже починає запроваджуватися стандарт бездротового зв’язку Wi-Fi 7, в Україні лише готуються до надання дозволу на використання технології Wi-Fi 6E. Так, Національна комісія регулювання електронних комунікацій (НКЕК) запропонувала Міністерству цифрової трансформації впровадити в Україні Wi-Fi 6E, додавши відповідні частоти до Плану розподілу і користування радіочастотним спектром. Про це повідомила пресслужба комісії.

«Збільшення пропускної здатності для Wi-Fi-мереж (480 МГц додаткового спектра) означає вищу швидкість, меншу затримку та одночасне передавання набагато більших обсягів інформації для користувачів Wi-Fi», – йдеться в поясненні.

Зазначимо, Wi-Fi 6E використовує ту ж технологію 802.11ax для бездротового підключення, що й Wi-Fi 6, але розширює її до нового діапазону 6 ГГц. Він використовує до 14 додаткових каналів 80 МГц або 7 додаткових каналів 160 МГц, що робить його придатним для програм з інтенсивним використанням трафіку, як потокова передача контенту HD або VR. Однією з суттєвих переваг є використання менш перевантаженого спектра далеко від застарілих пристроїв Wi-Fi 4 або Wi-Fi 5. Отже, сигнал повинен бути стабільнішим.

Умови застосування новітнього стандарту радіообладнання Wi-Fi 6E в України будуть аналогічні до європейських – на підставі загальної авторизації без присвоєння радіочастоти.

Технологія Wi-Fi 6E була прийнята ще у 2020 році. Згідно з інформацією Wi-Fi Alliance, наразі цей стандарт дозволено до використання в ЄС і більшості країн світу за виключенням деяких країн Африки.

Джерело: liga


 

Розділ Технології виходить за підтримки

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: