Рубрики Новини

YouControl, Artellence та СБУ випустили додаток «ТиХто» для швидкої перевірки людей на блокпостах та під час комендантської години. Він допоможе боротися з диверсантами та зрадниками (доступно на iOS та Android)

Опубликовал
Тетяна Нечет

ІТ-компанія YouControl, що розробляє сервіси на основі відкритих даних, спільно з Artellence (займається технологіями штучного інтелекту та машинного навчання) за підтримки СБУ розробили безкоштовний додаток під назвою «ТиХто» (TyHto) для швидкого виявлення на блокпостах, на вулиці під час комендантської години, на вході в укриття або де завгодно диверсантів та колаборантів. Він стане в нагоді представникам ЗСУ, ТРО, СБУ, нацгвардії, державних органів, волонтерам та мунварті. Але доступний і для всіх бажаючих.

«Ця програма – унікальна та ефективна розробка. За відгуками співробітників контррозвідки СБУ, які протестували програму, вона не має аналогів. Основні переваги: ​​велика кількість публічних джерел інформації, технології порівняння осіб, пошук фото у соцмережах тощо. Таким чином, у сепаратистів, учасників ДРГ та просто прихильників «руського міра» не залишається шансів прослизнути непоміченими. «ТиХто» розпізнає усіх», — сказано в заяві пресслужби YouControl.

Програма працює на основі даних, необхідних для ідентифікації особи у воєнний час. І якщо відповідність фото в паспорті особи, що пред’являє, в багатьох випадках можна звірити візуально, то певні аспекти можна перевірити тільки за допомогою реєстрів. Наприклад:

  • якщо паспорт значиться як втрачений чи недійсний;
  • особа розшукується МВС чи СБУ;
  • у розшуку знаходиться автомобіль.

Крім того, додаток співвідносить дані особи зі списками сепаратистів, терористів, ДРГ та підсанкційних осіб та базою сайту «Миротворець».

Онлайн-курс "PR Basis" від Skvot.
Дізнайся нюанси різних сфер і обрери свою.Як результат — матимеш стратегію бренду у своєму портфоліо та зможеш стартувати в піарі. Інсайтами ділиться лекторка, яка має 9+ років досвіду.
Детальніше про курс

«Все це можна з’ясувати за хвилину, знаючи лише ПІБ, номер паспорта, дату народження. Окремо можна перевірити автомобіль за номером», — йдеться у публікації.

Також можна сфотографувати людину та її фото у паспорті, щоб система встановила відповідність або невідповідність.

Розробники запевнили, що «ТиХто» не містить, не зберігає і не передає персональні дані, а лише містить публічні дані з відкритих реєстрів. Завантажити додаток можна в магазинах Google Play та App Store.

Disqus Comments Loading...