Рубрики Новини

З 23 травня починається продаж марки «Русскій воєнний корабль ВСЬО» у відділеннях «Укрпошта», 24 травня – на онлайн-майданчиках

Опубликовал
Вадим Карпусь

Директор компанії «Укрпошта» повідомив про початок продажів марки «Русскій воєнний корабль ВСЬО». 23 травня по всій Україні з ранку до 14:00 будуть проходити урочисті погашення, а з 14:00 розпочнуться фактичні продажі.

Марки будуть розповсюджуватися через 1500 відділень «Укрпошта» по всій країні до рівня райцентрів, але не в селах. Компанія встановила обмеження та буде продавати 2 блоки по 3 марки на клієнта без виключень. На перший тиждень роздрібних продажів виділено 1 млн марок – таку ж кількість, як загальний обсяг випуску марки «Русскій воєнний корабль НА». Орієнтовно 27 травня компанія планує надати для продажу ще 1 млн марок і надалі за потреби будуть запускати нові хвилі продажів.

Додатково марка «Русскій воєнний корабль ВСЬО» буде розповсюджуватися через інтернет-майданчики. Таким чином планується продавати 1,5 млн марок та додаткові сувенірні товари: майки, світшоти та магніти. Для продажу марок буде залучено 6 онлайн-магазинів. 4 українських майданчики розпочнуть продаж 24 травня, 2 міжнародні –  25-27 травня. Назви та посилання оголосять додатково ввечері 23 травня.

Марка доступна у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для відправлень Україною та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W для міжнародних відправлень. Вартість листа (три марки та три купони) — 69 грн і $4,5 відповідно.

Disqus Comments Loading...