Зброярку «Іржі», через яку загинула українська операторка Галина Гатчинс, засудили до 18 місяців за ґратами

Опубликовал
Катерина Даньшина

Це максимальне покарання, яке жінка могла отримати за ненавмисне вбивство відповідно до законів Нью-Мексико.

«Ви самі перетворили звичайну зброю на смертельну», — сказала суддя під час винесення вироку у понеділок. «Якби міс Гатчинс була жива, у її чоловіка була б дружина, а маленький хлопчик не втратив би свою матір».

Операторка Галина Гатчинс, народжена в України, працювала над фільмом «Іржа» та загинула у 42 роки від пострілу з реквізитного револьвера в руках актора Алека Болдуїна. Звинувачення вважає, що зброярка Ганна Ґутьєррес Рід додала у револьвер бойовий патрон поряд з холостими.

Галина Гатчинс. Фото: Swen Studios/Via Reuters

По відеозв’язку у суді виступила й мати Галини Гатчинс, яка нині перебуває в Україні.

Як зазначає Deadline, прокурор, посилаючись на понад 200 телефонних дзвінків, які Ґутьєррес Рід здійснила після ув’язнення, сказав, що зброярка не бере на себе жодної відповідальності за те, що сталося на знімальному майданчику. Також згідно з поданням прокуратури 26-річна обвинувачена називала присяжних під час розмов «дебілами» та «ідіотами».

Курс Python розробки від Mate academy.
Python — найпопулярніша мова 2024 року. Наш курс допоможе вам стати професіоналом, готовим до викликів сучасного IT ринку. Ви навчитеся створювати вебсайти, аналізувати дані, розробляти алгоритми, та навіть створювати штучний інтелект. .
Отримати деталі про курс
Ганна Гутьєррес Рід. Фото: Виправний заклад округу Санта-Фе

Раніше обвинувачі посилались на свідків, які стверджували, що Ґутьєррес Рід пила та курила марихуану вечорами у період знімання фільму, а в день вбивства могла перебувати у стані похмілля.

Болдуїн, якого також звинувачують у ненавмисному вбивстві, має постати перед судом у липні.

Disqus Comments Loading...