Рубрики Новини

Зеленський став героєм серії біографічних коміксів про політичних діячів TidalWave Comics

Опубликовал
Максим Григор'єв

Видавництво TidalWave Comics оголосило про випуск нової серії коміксів про політичних діячів. І новим героєм став Володимир Зеленський. Коротка біографія Президента України «Політична влада: Володимир Зеленський» вийде 20 травня. Частину виторгу від продажу коміксу буде передано до Міжнародного Червоного Хреста для допомоги українцям.

22-сторінковий випуск, написаний Майклом Фрізеллом і намальований Пабло Мартіненою, доступний у цифровому та друкованому вигляді та буде доступний на різних платформах. Також вийде спеціальний колекційний екземпляр коміксу у твердій палітурці.

TidalWave вже понад 11 років пише про політиків, використовуючи унікальні сюжетні властивості коміксів.

«Це був складний сценарій для написання. Ми з видавцем хотіли зосередитися на людині, а не на тому, на чому зараз зосереджені ЗМІ – війні України з росією та битві Зеленського з путіним. Хто він такий? Що змушує його працювати? Чому він є лідером для України зараз? Саме ці питання цікавили мене, коли почав дослідження».

Майкл Фрізель

Курс QA engineer від Mate academy.
Почніть кар'єру у IT з нуля! Завдяки онлайн-курсу з гнучким графіком QA engineer ви отримаєте усі необхідні навички, а ми допоможемо з працевлаштуванням .
Отримати знижку на курс

«Ця книга багато означає для мене через мою українську спадщину. Обидві мої бабусі та дідусі іммігрували з України. Я хотів використати цей засіб, щоб не лише розповісти історію, а й якось пожертвувати на цю справу», – додає видавець Даррен Г. Девіс.

Формат біографічних коміксів дозволяє авторам TidalWave заглибитися в історію відомих особистостей та досліджувати, що їх сформувало. Ряд ЗМІ, включаючи CNN, FOX News, The Today Show, Time та People, публікували біографічні комікси компанії.

Новий біографічний комікс стане частиною бібліотеки TidalWave, що постійно зростає, яка складається з більш ніж 200 випусків. У попередніх серіях були представлені біографії Барака Обами, Дональда Трампа, Кондоліза Райс, Джорджа Буша, Джастіна Трюдо, Нельсона Мандели, Елізабет Уоррен та інших.

Друковані копії біографічних коміксів доступні на Amazon. Цифрові версії з’являться в iTunes, Kindle, Nook, ComiXology, Kobo та скрізь, де продаються електронні книги.

Джерело: Reuters

Disqus Comments Loading...