Рубрики НовиниКіно

«Жах перед Різдвом»: Тім Бертон не хоче продовжень, приквелів чи перезапусків

Опубликовал
Андрей Русанов

Тім Бертон розчарував фанатів, котрі вимагають ще один фільм «Жах перед Різдвом» – він категорично проти. Режисер сказав журналу Empire, що це надто важливе для нього, щоб коли-небудь створювати продовження, приквел, перезавантаження чи щось інше.

«Для мене фільм дуже важливий. Я робив сиквели, я робив інші речі, я робив перезавантаження, я робив усе це лайно, чи не так? Я не хочу, щоб це сталося з цим. Приємно, що люди, можливо, зацікавлені, але я ні. Я почуваюся тим старим хлопцем, який володіє маленьким клаптиком власності та не хоче продати його великій електростанції, яка хоче забрати мою землю.»

«Геть з моєї землі!» — сварливим голосом каже Бертон. — «Ти, надокучливий маленький… Ти не отримаєш цю власність! Мені байдуже, що ви хочете на цьому побудувати. Ви заходите на мою власність… Де моя рушниця?».

Головний герой Джек Скеллінгтон є особистим для Бертона: «Персонаж, який сприймається як темний, але насправді світлий. Це ті речі, які я люблю, будь то [Едвард] Руки-ножиці чи Бетмен, персонажі, у яких це є. Це відображало всі ті почуття, які я мав. Мене сприймали як темного персонажа, коли я не відчував себе таким. Тож це був дуже особистий характер».

Генрі Селік зняв «Жах перед Різдвом» 1993 року, він тісно співпрацював з Бертоном над створенням фільму. В нещодавньому інтерв’ю журналу People Селік поділився ідеєю потенційного приквела «Жаху». «Можливо, там є цікавіша історія про те, як Джек став королем Геллоуїнтауна».

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Селік пояснив, що великий обсяг роботи не втримав би його від створення продовження — скоріше, він просто вірить, що «Жах перед Різдвом» є «ідеальним фільмом, [який] вийшов у ідеальний час, щоб з роками перерости у щось набагато більше».

Джерело:  Variety

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Андрей Русанов