Рубрики НовиниКіно

«Зоряний шлях» повертається в новому фільмі Paramount — ймовірно, зі сценаристом «Людей Ікс» Саймоном Кінбергом

Опубликовал
Катерина Даньшина

Paramount працює над новим фільмом «Зоряний шлях», дія якого розгорнеться за десятиліття до подій стрічки Дж. Дж. Абрамса 2009 року (одинадцятого повнометражного фільму у всесвіті Star Trek).

За даними The Hollywood Reporter, до режисерської команди долучився Тобі Хейнс, який зняв кілька епізодів серіалу «Андор», а сценарій написав Сет Грем-Сміт.

Дія фільму розгортається за десятиліття до подій фільму Дж. Дж. Абрамса 2009 року (приблизно в наші часи) і, ймовірно, розповідатиме про створення Зоряного флоту та перший контакт людства з інопланетним життям.

Абрамс так само залучений у новий «Зоряний шлях», як продюсер. Також Paramount веде перемовини з Саймоном Кінбергом, відомим за сценаріями до фільмів «Люди Ікс», «Містер і місис Сміт» та «Шерлок Холмс», а також як режисер «Люди Ікс: Темний Фенікс».

Курс Python розробки від Mate academy.
Python — найпопулярніша мова 2024 року. Наш курс допоможе вам стати професіоналом, готовим до викликів сучасного IT ринку. Ви навчитеся створювати вебсайти, аналізувати дані, розробляти алгоритми, та навіть створювати штучний інтелект. .
Отримати деталі про курс

Paramount планує випустити фільм вже у 2025 році, однак на тлі потенційного продажу студії ситуація може змінитися.

Науково-фантастична франшиза у стилі космічної опери «Зоряний шлях» стартувала у 1966 році з оригінальним серіалом Джина Родденберрі, а згодом розширилась низкою шоу, фільмів, романів та відеоігор. Події всіх творів франшизи відбуваються в майбутньому, де людство починає активне дослідження і колонізацію галактики Чумацький Шлях, а також зустрічається з численними сусідніми цивілізаціями. Останній фільм з всесвіту Зоряного шляху «Стартрек: За межами Всесвіту» вийшов у 2016 році.

Disqus Comments Loading...