Партнерський проект Партнерський проект 30.01.2023 о 11:00

Як вивчити англійську із задоволенням: 5 ідей для дітей на вихідні чи канікули

Різдвяні, новорічні і взагалі будь-які канікули – чудовий час для відпочинку та перезавантаження. Але тривалі вихідні затягують і щось вчити хочеться все менше. Тож щоб трохи “хакнути” себе і вивчати іноземну мову із задоволенням, пропонуємо ненав’язливо інтегрувати її у свій вільний час. 

Команда Green Country в партнерському матеріалі зібрала ідеї, як провести час із користю для вивчення мови. Поради розраховані для школярів, але будуть корисними і дорослим. А якщо ваша дитина відчуває в собі сили, умови курсів англійської онлайн можна знайти на сторінці Green Country.

Партнерський матеріал?

Регулярність та різноманітність – запорука ефективного та швидкого покращення англійської онлайн

Як вчити англійську онлайн

Варіантів для вивчення англійської безліч, проте ідеально, якщо ви зможете інтегрувати її у свої хобі або дозвілля. 

  • Дивитися фільми та серіали в оригіналі 

Наприклад, якщо ви фанатієте від фільмів та серіалів – проведіть вечір за переглядом картини в оригіналі. Якщо за свята ви ще не встигли переглянути різдвяну класику, подивіться “Сам удома”, “Грінч”, “Гаррі Поттер”, “Відпустка за обміном” тощо. Новачки можуть використовувати субтитри зрозумілою мовою.

  • Майструвати щось по роликам з Youtube

Ще один спосіб провести час цікаво та з користю для англійської – зробити щось своїми руками. В інтернеті та на Youtube є чимало DIY-роликів (do it yourself – зроби сам – прим.ред.), за допомогою яких можна навчитися робити святкові листівки або іграшки, декор для дому, малювати або грати на музичних інструментах. 

  • Грати онлайн

Можна використовувати навчальні ігри, які допомагають поліпшити знання, або мережеві, де ви зможете поспілкуватися з гравцями з різних точок світу. 

Ну і ніхто не відміняв онлайн вечірки з друзями або одногрупниками з курсів. Придумайте тематику і зберіться в Zoom або Skype, обговоріть минулий рік і помрійте про майбутнє. 

Подробиці про курси англійської онлайн дивіться на сторінці Green Country.

  • Готувати за англомовними рецептами 

Для вже згаданої вечірки або і просто так приготуйте святкові страви та напої. Тематичні англомовні рецепти можна також знайти на Youtube. Це чудовий спосіб поповнити словниковий запас та прокачати аудіювання, приготувати щось тематичне для себе, для вечері з друзями чи родиною. 

  • Навчатися онлайн на курсі чи по відео з TED

Якщо під час канікул все ж таки є сили і бажання вчитися, то перед вами величезний вибір онлайн курсів, тренінгів, вебінарів і лекцій. Знайти їх можна в соціальних мережах, на освітніх платформах. Це можуть бути як навчальні відео з англійської, так і з вашої професії. 

Крім того, це чудовий час для саморозвитку. Якщо ви давно відкладали цікаві відео з психології, научпопу, історії або науки – саме час подивитися їх англійською. Знайти подібний контент можна на платформі TED.

Партнерський матеріал?

Підібрати ідеальний курс англійської для своєї дитини

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: