Генштаб планує широке впровадження ШІ на полі бою: це нівелює чисельну перевагу росіян

Опубликовал
Ігор Шелудченко

Збройні Сили України ставлять за мету широке впровадження штучного інтелекту на полі бою заради компенсації чисельної переваги противника.

Про це повідомив заступник Головнокомандувача ЗСУ, полковник Андрій Лебеденко.

«Один з основних напрямків роботи Генерального штабу – інноваційна діяльність. Розгорнута масштабна діяльність. І це не просто слова, а факти, доведені дією та результатом», — підкреслив він.

Полковник зазначив, що для переходу від кількості безпілотних систем до більш нового рівня по якості, силам оборони потрібно налагодити використання машинного зору, і «замахуватись» на штучний інтелект.

Онлайн-курс "Business English for HR" від Vocabulaba.
Прокачайте професійну HR-англійську.Навчіться он- і офбордити кандидатів у кроскультурних командах, а також грамотно проводити ділове листування.
Детальніше про курс

За словами Лебеденка, українське військо широко працює з вітчизняними виробниками і з країнами-партнерами, які надають необхідні технології.

«Ми працюємо над тим, щоб продукти нашого партнерства стали більш масовими, щоб був новий рівень якості. Наша мета – використання штучного інтелекту на полі бою», — підкреслив він.

18 травня набув чинності оновлений Закон про мобілізацію — з цього дня усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

В Україні станом на 10 травня трохи менше як 4050 айтівців мають актуальну бронь. Крім 4050 айтівців, близько 1300 спеціалістів ще очікують рішення (у цю кількість входять ті, кого подали на перебронювання).

Disqus Comments Loading...