Партнерский проект Партнерский проект 25.05.2017 в 09:40 comment

Impression Electronics оновлює лінійку трансформерами у преміальному дизайні

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

У травні 2017 бренд Impression Electronics оновив свою лінійку трансформерів відразу двома пристроями  – ImPAD W1002 та W1102. Новинки працюють на базі ОС Windows 10, яка допоможе створити повноцінне робоче місце де б ви не були. А Стильний дизайн, благородний колір, поліпшена система магнітних кріплень дозволять пристроям ідеально вписатись в ритм життя активної людини.

«Сучасного користувача важко здивувати. Вже недостатньо виготовити легший або потужніший за конкурента пристрій. Ми створюємо девайси, які користувач захоче взяти з собою. Наш фокус у лінійці трансформерів  — мобільність без компромісів зі зручністю. Пристрої-трансформери нової лінійки Impression створені нами для того, щоб вирішувати проблеми та робити життя користувача комфортнішим та приємнішим. Ми знаємо, які завдання щоденно вирішує студент, викладач, стартапер, хазяїн невеликого бізнесу — всі вони потребують автономності, зручності,  мобільності. І сьогодні ми раді представити нові рішення, орієнтовані на бізнес та освітню сферу. Зустрічайте в преміальному дизайні та з потужним функціоналом – ImPAD W 1002 та W1102», – поділився Євгеній Толчінін директор з продажу та маркетингу Impression Electronics.

ImPAD W1002 та ImPAD W1102 – це пристрої, об`єднані спільним дизайном та характеристиками. Моделі відповідають як потребам того,  хто багато подорожує,  так і стаціонарного юзера: молодша модель отримала компактний корпус та менший екран і вільно входить навіть у компактну сумку,    старша — екран 11.6 , її зручно поставити на стіл і комфортно працювати.

Обидві моделі отримали IPS-матриці з гарними кутами огляду:  ImPAD W1002 оснащений 10,1-дюймовим екраном, а старша модель ImPAD W1102 – 11,6-дюймовим екраном. Якість зображення чудова: картинка має насиченні кольори, високу контрастність та чіткість. Мінімальна яскравість відмінно підійде для роботи за гаджетом вночі, а максимальна дозволить навіть в сонячний день з комфортом переглядати улюблений фільм на вулиці.

Impression Electronics оновлює лінійку трансформерами у преміальному дизайні

Дизайн пристроїв витриманий в лаконічному та стильному форматі: темно-синій корпус з матового пластика стійкий до подряпин, повноразмірна клавіатура та тачпад виконані з чорного пластику, що гармонічно поєднуються з синім корпусом. Інженерна команда обрала для пристроїв надійний спосіб нанесення символів на клавіатуру, яка не зітреться і не попливе при активному використанні. Клавіатура була додатково посилена, щоб збалансувати пристрій і зробити його більш стійким.

Гумові вставки на нижній та верхній частинах клавіатури забезпечують захист екрану під час перебування пристрою у закритому стані та зручність роботи на гладкій поверхні.

Команда інженерів, враховуючи побажання користувачів, вдосконалила механізм кріплення. Док-станція кріпиться за допомогою магнітів, завдяки чому нахил екрану можна регулювати під власні потреби. В разі потреби екран можна від`єднати одним рухом і використовувати пристрій у планшетному режимі.

Так як формат трансформера передбачає часте від’єднування, а конструкційна площа кріплення повинна бути мінімальною, то інженери використали спеціальні неодимові магніти, котрі в десятки разів потужніші за звичайні. Також неодимові магніти дуже повільно втрачають свою силу притягнення. При кімнатній температурі вони втрачають не більше 2% намагніченості за 10 років.

Клавіатура класична та інтуїтивно зрозуміла. Кнопки розташовані так, що їх легко можна відшукати навіть закритими очима.

Impression Electronics оновлює лінійку трансформерами у преміальному дизайні

ImPAD W1002 та W1102 побудовані на базі чотирьохядерного однокристального процесора Intel Atom x5-Z8300. У порівнянні з продуктами попереднього покоління, дана модель процесора має ряд удосконалень, в тому числі можливостей розширення. Трансформери працюють на частоті до 1.84 ГГц. Потужності заліза вистачить для більшості типових завдань: можна комфортно працювати з офісними програмами, переглядати фільми у FullHD якості та вдосконалювати фото з подорожі в Adope Photoshop, керувати робочими моментами за сотні кілометрів та створювати щось нове.

Місця для збереження файлів достатньо – пристрої отримали 32 ГБ вбудованої пам’яті та підтримку карт формату microSD до 128 ГБ для її розширення. 2 ГБ оперативної пам’яті забезпечать швидкодію пристроїв і дозволять завантажувати ігри та програми, працювати в режимі багатозадачності.

Головною фішкою пристроїв Impression ImPAD W1002 та W1102 стала повноцінна операційна система Windows 10, адаптована для роботи в режимі планшета та ноутбука. Переваги пристроїв із Windows 10 для роботи очевидні: ОС підтримує широкий спектр обладнання, а завдяки наявності у нових трансформерах від Impression USB портів можна без проблем підключити периферію.

Враховуючи те, що автономність – це один із найактуальніших запитів користувача, виробник оснастив пристрої батареями ємністю: ImPADW1002 – 6000мАг та W1102 — 7000 мАг, що забезпечує до 5 годин активної експлуатації без підзарядки та до 7,5 годин в економ режимі. Цього більш ніж достатньо для розваг та роботи в не стінах офісу. Досягти оптимальної автономності можна за допомогою максимально можливої, для обраного типу корпусу, ємності акумуляторної батареї і зниженого енергоспоживання основних компонентів (наприклад, екрану).

«Акумуляторні батареї трансформерів Impression витримують 650 циклів перезарядки до падіння ємності на 50%. Тестування проходить кожна партія. Ми перевіряємо батареї на графік старіння – в трансформерів Impression графік падіння ємності можна проілюструвати параболою. Це означає, що протягом дуже довгого періоду часу втрата ємності залишається мінімальною, тобто близько 2-х років експлуатації, це зовсім не відчувається користувачем. Якщо не контролювати цей процес, то пристрій приблизно через рік перетворюється в переносний стаціонарний комп’ютер – такий ефект можна спостерігати в дешевих пристроях різних брендів.», – говорить голова R&D та виробництва Impression Electronics Олександр Костюк.

Інженери Impression опрацьовують ланцюг живлення і підбирають блоки живлення і сам ланцюг зарядки таким чином, щоб вони не розряджали планшет в вимкненому режимі. Блоки живлення, які використовуються, перевіряються на перевантаження.

Ще один важливий параметр – це необхідність зробити ток заряду вище, ніж ток розряду. Для цього команда Impression використовує блоки живлення 5V / 2,5А, в той час, як конкуренти в основному встановлюють 5V / 2А. На практиці це означає, що навіть якщо трансформер Impression повністю розряджений, його можна підключити до мережі і працювати. Це важливо для користувача, який звик бути завжди на зв’язку і не має можливості чекати поки пристрій зарядиться.

Impression Electronics оновлює лінійку трансформерами у преміальному дизайні

Завдяки перевагам ОС Windows 10, збалансованій апаратній складовій, гідній автономності та можливості використовувати пристрій як у планшетному режимі, так і в якості ноутбуку, трансформери  ImPAD W1002 та W1102 можуть забезпечити користувачу повноцінне мобільне робоче місце під  час відрядження чи навчання та стануть альтернативою як громіздким ноутбукам, так і недостатньо потужним планшетам.

Придбати трансформери можна на офіційному сайті http://impression.ua/ та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online. Ціна, на момент старту прождажу, Impression ImPAD W1002 – 5999 грн., W1102 – 6999 грн

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: