Рубрики Статті

IT-курси для школярів. Як вони організовані, які напрямки мають попит та скільки це коштує

Опубликовал
Дмитрий Спасюк

IT курси – гарна можливість для молодих людей розвивати свої навички в галузі інформаційних технологій та отримати практичний досвід роботи. Але чи вартує так рано «забивати» голову дітям такими складними речами? В цій статті розповімо про особливості популярних IT курсів для школярів, про те, як вони організовані, які напрямки мають попит та скільки це коштує.

Що дають дитячі IT-курси?

Будь-які IT курси дають можливість з користю провести час, здобути практичні знання, познайомитись з однодумцями та отримати неоціненний досвід. Але чи потрібно це дітям?

Якщо юнак чи юнка демонструють цікавить до IT тематики, тоді батькам можливо варто звернути увагу на додаткове навчання. Починати знайомство з програмуванням і основами маркетингу можна уже з віку 10-12 років. Тут як з музикою та спортом – що раніше дитина почне займатись, то більші шанси на успіхи в майбутньому.

За умов правильної подачі матеріалу та відповідних дидактичних вмінь викладач не може бути замінений пошуковою системою та онлайн-лекціями, які часто записують безробітні «програмісти»-блогери. Працювати з дітьми не так легко, тому лише фахівець з балансом професійних знань і педагогічної майстерності може донести до школярів важливі речі простими словами.

Онлайн-курс "Business English" від Laba.
Вивчіть базу граматики, лексики та вокабуляру.Використовуйте англійську в спонтанній розмові з колегами та клієнтами.Прокачайте її до впевненого В1 — для розвитку кар’єри в бізнесі.
Приєднатись до курсу

Дорослі люди, а особливо професіонали (які вже працюють і хочуть підвищити кваліфікацію) справді можуть самостійно здобути потрібні знання, адже мають певну базу знань за спиною. Самонавчання – це добре, але лише справжній вундеркінд може отримати той рівень знань без сторонньої допомоги, який викладають в IT школі.

Майже всі курси в цій добірці сплановано таким чином, щоб не заважати основному навчальному процесу в школі. Вони розпочинаються ближче до завершення останнього навчального семестру і розраховані на літній період.

Звісно, ці курси не зроблять з дитини фахівця, готового до роботи на ринку праці, але дадуть дуже сильну основу, хорошу базу знань на майбутнє. З багажем засвоєної інформації юнак чи юначка зможуть впевнено крокувати до своєї мрії в цій сфері, в яку з кожним роком стає все важче увійти новачкам.

Основи Front-end для школярів

Онлайн-курс “Front-end для дітей” дає можливість для маленьких талантів вивчити основи веброзробки та створити свої перші сайти. Курс розрахований на дітей від 12 до 17 років, які хочуть дізнатися, як працює Інтернет з точки зору розробника, як створюються вебсторінки та якими інструментами користуються професійні фахівці. Курс складається з 20 уроків, кожен з яких містить теоретичний матеріал, практичні завдання та відеоматеріали.

На курсі діти навчаться працювати з HTML, CSS та JavaScript, освоять головні інструменти, які використовуються для створення вебсайтів. Діти також дізнаються про основи дизайну, анімації та інтерактивності на вебсторінках. Після захисту дипломного проєкту діти отримають сертифікат про успішне проходження навчання та отримають перші роботи в портфоліо.

 • Вік 14-17 років
 • Початок 5 травня
 • 20 занять
 • 2 заняття на тиждень
 • Ціна 6750 грн

Записатись на курс основи Front-end для школярів

Основи Web-дизайну для школярів

Цей курс для тих школярів, які хочуть навчитися створювати красиві та функціональні вебсайти. Дитина навчиться робити анімації, ігри, інтерактивні форми та багато іншого. Курс дарує практичний досвід роботи над реальними проєктами, який допоможе створити своє власне портфоліо.

Навчання включає роботу з такими інструментами як Adobe illustrator, Figma, Adobe Photoshop та Adobe Animate. Курс «Web-дизайну для школярів” створить міцну базу знань для школярів і допоможе розвинути творчі та технічні навички. Заняття проводяться онлайн у форматі вебінарів з використанням сучасних платформ та програм. Навчання завершується захистом диплома й отриманням сертифіката. На сайті батьки можуть ознайомитись з детальним планом навчання, який враховує всі нюанси та глибоко занурюється в тему вебдизайну.

 • Вік 12-17 років
 • Початок 5 травня
 • 24 заняття
 • 2 заняття на тиждень
 • Ціна 6750 грн

Записатись на курс основи Web-дизайну для школярів

Основи Python для школярів

Найпопулярніша мова програмування Python отримала свою славу не просто так. Вона дуже дружня до новачків і відкриває чимало можливостей в багатьох сферах діяльності. Не дивно, що багато юнаків та юнок цікавляться Python. Ця легка і сучасна мова програмування використовується для розробки вебсайтів, ігор, обробки даних та роботи зі штучним інтелектом.

На цьому курсі школяр вивчить основи Python, зрозуміє як працюють змінні, функції, умови, цикли та списки. Навчання включає велику кількість практичних робіт, на яких дитина створить власні свої власні проєкти.

Курс призначений для дітей від 12 років, які мають бажання вчитися новому і бачать себе в майбутньому саме в цій сфері діяльності. Для проходження навчального не потрібні жодні попередні знання з програмування, але курс досить тривалий і вимагає високого рівня зацікавленості студента.

 • Вік 12-17 років
 • Початок 30 травня
 • 32 заняття
 • 2 заняття на тиждень
 • Ціна 7560 грн

Записатись на курс основи Python для школярів

Основи Java для школярів

Java залишається дуже популярною мовою програмування в різних сферах IT. Без неї важко уявити професійну розробку вебсайтів, мобільних додатків, ігор та інших застосунків. На цьому курсі дитина вивчить основи Java, такі як змінні, типи даних, умовні оператори, цикли, масиви та функції.

Звісно, навчання включає практичні заняття, на яких школяр навчиться створювати свої власні класи та об’єкти, а також використовувати сучасні інструменти, якими користуються кваліфіковані спеціалісти. Курс розрахований на дітей від 12 і має невисокі вимоги для вступу. Головне, щоб дитина була зацікавлена в тематиці IT.

 • Вік 12-17 років
 • Початок 17 травня
 • 16 занять
 • 2 заняття на тиждень
 • Ціна 4500 грн

Записатись на курс основи Java для школярів

SMM для школярів

SMM для школярів – унікальний онлайн-курс для дітей від 12 до 17 років, який допоможе їм розвинути креативність, критичне мислення і комунікаційні навички за допомогою соціальних мереж. Під час навчання діти створюватимуть цікавий контент для різних платформ, вивчатимуть способи для просування своїх ідей і проєктів. Викладач навчить спілкуватися з аудиторією, отримувати відгуки та грамотно аналізувати статистику. Курс складається з 19 уроків, які проводяться в онлайн-форматі з використанням сучасних технологій та інтерактивних завдань.

Кожен урок має практичну частину, де діти зможуть реалізувати свої творчі задуми. Курс проводить досвідчений SMM-спеціаліст, який допоможе дітям розкрити свій потенціал і надихне їх на нові досягнення. Навчальна програма «SMM для дітей» дає можливість познайомитися з сучасним світом соціальних мереж, навчитися ефективно використовувати їх для особистого і професійного розвитку, а також отримати багато задоволення від творчого процесу.

 • Вік 12-17 років
 • Початок 27 квітня
 • 19 занять
 • 2 заняття на тиждень
 • Ціна 6120 грн

Записатись на курс SMM для школярів

Disqus Comments Loading...