Рубрики Статті

Моушн-дизайн, фотографія, монтаж відео: Актуальні онлайн-курси творчих спеціальностей

Опубликовал
Дмитрий Спасюк

Онлайн-курси – можливість краще розвинути свої таланти, здобути нові знання та навички, а також отримати неоціненний досвід спілкування з однодумцями. Розглянемо кілька цікавих курсів з основ дизайну, фотографії, відеомонтажу, анімації та інших творчих напрямків. Більшість з цих навчальних програм підходять для новачків, хоча вимагають потужний ноутбук або комп’ютер.

ПРОДАКТ-ДИЗАЙНЕР

Курс розрахований на тих, хто хоче стати професійним дизайнером продуктів, які розв’язують реальні проблеми користувачів. Навчання складається з 12 модулів, які охоплюють всі аспекти процесу дизайну: від дослідження потреб користувачів до створення прототипів і тестування рішень. Кожен модуль містить відеоуроки, практичні завдання, кейси із реальних проєктів, а також онлайн-консультації з менторами – досвідченими дизайнерами.

Студент отримає сертифікат і портфоліо, яке допоможе знайти роботу або просунути свою кар’єру. Найголовніше, що користувач отримає практичні знання, які відразу можна буде застосовувати на ринку праці. Курс складається з 28 занять, тривалість навчання 23.05.2023 по 19.09.2023.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Записатись на курс ПРОДАКТ-ДИЗАЙНЕР

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРУ в 3Ds MAX

Онлайн-курс з архітектурної візуалізації навчить створювати реалістичні зображення інтер’єрів та екстер’єрів будівель. Ви дізнаєтесь про основи 3D-моделювання, освітлення, текстурування та рендерингу в 3Ds MAX. Курс складається з 12 уроків, які плавно і поступово розкривають всі аспекти архітектурної візуалізації.

Студент отримує доступ до відеоматеріалів, завдань для практики, перевірки знань та форуму для спілкування з викладачем та іншими учасниками. Курс підходить для початківців та спеціалістів середнього рівня, які хочуть покращити свої навички в архітектурній візуалізації. Навчання допоможе отримати конкурентну перевагу на ринку і відразу після завершення курсу використовувати здобуті знання на практиці. А ще курс вчить мистецтву продажів. Важливо не лише зробити якісний проєкт, а й вміти його продати потенційному клієнту.

Записатись на курс ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРУ в 3Ds MAX

ТИПОГРАФІЯ

Онлайн-курс з типографії від Олени Чернецької підійде для тих, хто хоче освоїти новий напрямок в дизайні, який має попит у сфері розробки сайтів та поліграфії. Типографія – це мистецтво і наука про вибір і розташування шрифтів, символів і елементів оформлення тексту. Вона значною мірою впливає на сприйняття інформації, настрій і емоції читача. Правильні шрифти формують емоції та справляють позитивне враження на відвідувачів.

На цьому курсі ви дізнаєтеся про історію і класифікацію шрифтів, про основні правила і принципи композиції тексту, про способи покращення читабельності та зручності сприйняття текстового контенту. Ви також отримаєте практичні завдання і зворотний зв’язок від викладача. Курс складається з 25 уроків, більшість з яких практичні. Після завершення студент отримає портфоліо із 7 робіт.

Записатись на курс ТИПОГРАФІЯ

MOTIONDESIGN BASIS

Моушн-дизайн має великий попит в рекламній сфері. Цей курс допоможе вам навчитися створювати анімаційні відео для реклами, соціальних мереж та інших комерційних цілей. Курс включає теоретичні та практичні аспекти моушн-дизайну, такі як принципи анімації, робота з графікою та звуком, використання програм After Effects та Cinema 4D. Більша частина навчального процесу присвячена практичним заняттям.

Курс проводить досвідчений моушн-дизайнер Олександр Швець, який має багате портфоліо та активно співпрацює з відомими брендами. Курс розрахований на початківців та знавців середнього рівня, які уже мають певний досвід у сфері графічних програм.

Записатись на курс MOTIONDESIGN BASIS

CINEMA 4D

Курс Cinema 4D навчить створювати та успішно продавати свої проєкти. Ви дізнаєтеся про основи роботи з програмою, вивчите процес моделювання, освітлення та обробки 3D-об’єктів і сцен. Ви також навчитесь створювати динамічні анімації з використанням частинок, м’яких та жорстких тіл, волосся та тканини. Курс складається зі змістовних теоретичних і практичних занять. Кожен урок містить відеоматеріали, завдання для практики та додаткові ресурси. Курс підходить для початківців.

Для проходження курсу потрібно мати сучасний комп’ютер (бажано не старий «корч» Xeon з Aliexpress) з встановленою програмою Cinema 4D та базове розуміння принципів 3D-графіки. Курс проводить Олександр Жихарєв – досвідчений 3D-художник і моушн-дизайнер, який працює в галузі реклами, кіно та телебачення. Навчання триває з 27 квітня до 4 липня.

Записатись на курс CINEMA 4D

PHOTOGRAPHY

Фотографія – це мистецтво. З появою хороших камер в смартфонах нічого не змінилось. Справжні поціновувачі реалістичних (не домальованих знімків) і далі працюють в цій сфері як професіонали, а аматори, які знімають весілля на iPhone, не популярні. Цей курс допоможе вам освоїти основи фотографії та розвинути свої творчі здібності, а також навчить грамотно продавати свої послуги та бути конкурентним на ринку.

Навчальний процес охоплює такі теми, як: основи експозиції, композиція, світло, колір, портретна фотографія, пейзажна фотографія, репортажна фотографія та обробка фото. Курс веде Олена Грабарська – професійний фотограф та викладач з 15-річним досвідом. Учасники курсу отримують доступ до відеоуроків, завдань для практики, перевірки робіт та зворотного зв’язку від автора, а також сертифікат про успішне завершення курсу.

Записатись на курс PHOTOGRAPHY

ADOBE PREMIERE З НУЛЯ

Курс Adobe Premiere Pro навчить монтажу відео з нуля, невисокий поріг входження дозволить новачкам ознайомитись з найпопулярнішою програмою для рендеру відео. Курс складається зі змістовних уроків, які покривають основні аспекти роботи з програмою: імпорт та організація матеріалів, редагування та обрізка кліпів, застосування переходів та ефектів, корекція кольору та колор-грейдинг, експорт та публікація відео. Курс також містить практичні завдання та домашнє завдання для закріплення навичок.

Цей навчальний процес призначений в першу чергу для початківців, які хочуть освоїти професійний інструмент для монтажу відео. Для проходження курсу не потрібно мати попереднього досвіду роботи з Adobe Premiere Pro або іншими програмами для відео. Ви навчитеся всьому необхідному в процесі навчання. Але доведеться подбати про сучасний комп’ютер.

Вимоги цього ПЗ досить високі, тому щоб працювати з відео високої якості потрібно мати хороший робочий інструмент.  Курс проводить Олександр Пророченко – сертифікований інструктор Adobe і досвідчений відеомейкер. Він поділиться своїми знаннями та секретами монтажу відео, а також даватиме корисні поради та фішки та відповідатиме на нетривіальні питання.

Записатись на курс ADOBE PREMIERE З НУЛЯ

ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ

Створювати якісний контент недостатньо. Успішність проєктів більшою мірою залежить від того, як його просувають та адмініструють. Курс продюсування артпроєктів розрахований на тих, хто хоче керувати  та реалізовувати артпроєкти різних форматів та жанрів: виставки, фестивалі, перформанси, інсталяції тощо. На ринку не надто багато спеціалістів в цьому напрямі, тому це гарна нагода зайняти своє місце.

Курс охоплює всі етапи продюсування артпроєкту: від ідеї до презентації. Кожен модуль містить відеолекції, практичні завдання, додаткові матеріали та онлайн-консультації з викладачем. Навчання проводить Олена Качуровська – досвідчений продюсер артпроєктів, кураторка та культурний менеджер. Курс триває з 20 квітня по 4 липня і включає 11 занять.

Записатись на курс ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ

Disqus Comments Loading...