Партнерський проект Партнерський проект 20.04.2023 о 12:00

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Термін служби батареї iPhone пов’язаний із її «хімічним віком». Він залежить не так від часу, як від інших чинників: кількості циклів заряджання, дотримання правил безпеки. Кожен користувач може уповільнити хімічне старіння і зберегти акумулятор свого iPhone.

У партнерському матеріалі з авторизованим сервісним центром Apple в Україні iOn Service його команда розповідає, що для цього потрібно.

Партнерський матеріал?

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Як зберегти акумулятор телефона

Стандартна батарея iPhone розрахована на 500 повних циклів заряджання. Це приблизно 1,5–2 роки активного використання телефону. Після того як ці цикли пройдуть, ємність акумулятора знижується на 15–20%. А коли вона стає меншою за 80%, iPhone починає швидко розряджатися і втрачає продуктивність: батарея вже не в змозі витягувати потужність процесора.

Це природне «старіння», якому не можна запобігти, але яке можна сповільнити. Зменшити зношування батареї iPhone допоможуть ці рекомендації.

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Провести діагностику свого iPhone можна у iOn Service – авторизованому сервісному центрі Apple в Україні.

 

Як правильно заряджати iPhone

Почнемо з основ. Найголовніший ворог батареї під час заряджання – це її перегрівання. Виключіть це: не заряджайте iPhone у товстому чохлі або, що ще гірше, під прямим сонячним промінням. Пам’ятайте про це, якщо заряджаєте iPhone від павербанка десь на пляжі чи на пікніку.

Не під’єднуйте смартфон до зарядки, якщо підозрюєте, що в роз’єм Lightning потрапила вода або сніг.

Увімкніть оптимізацію заряджання. За допомогою машинного навчання вона вчиться передбачати, коли ви знімаєте iPhone із зарядки, і ближче до того часу доводить заряд до 100%. Річ у тому, що в повністю зарядженому акумуляторі максимально активно відбуваються хімічні процеси. Через це він деградує швидше. При поодиноких випадках це не проблема, але якщо ви часто ставите телефон на зарядку перед сном, то він щоразу буде повністю зарядженим ще задовго до вашого пробудження.

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Для підзаряджання iPhone використовуйте лише оригінальні кабелі й адаптери або пристрої від перевірених виробників з позначкою MFi. Що це таке і чому це важливо, ви можете дізнатися тут.

Чим небезпечним є замінювання оригінального акумулятора на його копію? У деталях пояснюють тут.

Скористайтеся безкоштовною діагностикою iPhone в iOn Service.

 

Як зберегти ємність акумулятора iPhone

Ще раз: намагайтеся не використовувати iPhone за екстремально високих температур. Особливо ризиковано робити це за +35°C і вище. Ще руйнівнішим є заряджання смартфона в цих умовах. Усе це може призвести до необоротного зниження ємності акумулятора. За твердженням Apple, ідеальна температура для експлуатації смартфона – від 16°C до 22°C.

Також ви подовжите роботу акумулятора iPhone, якщо оптимізуєте налаштування.

  • Зменште яскравість екрана чи зробіть автоматичне налаштування яскравості.
  • Використовуйте Wi-Fi замість стільникових мереж. Коли користуєтеся інтернетом, пам’ятайте: з’єднання Wi-Fi споживає менше заряду батареї, ніж стільникові дані. Тому цю функцію краще взагалі вимикати.

Ще один метод, який допоможе зберегти акумулятор iPhone, – оновлення iOS до найактуальнішої версії. Як правило, вона містить виправлення помилок, оптимізацію системи.

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Режим енергозбереження – чудовий спосіб подовжити роботу акумулятора iPhone тут і зараз. Система автоматично запропонує увімкнути його, коли рівень заряду знизиться до 20%, а потім до 10%. Але цей режим також можна увімкнути у розділі «Налаштування» > «Акумулятор». Це може бути корисним, якщо у вас немає можливості зарядити iPhone найближчим часом.

У режимі енергозбереження оптимізується продуктивність пристрою і знижується яскравість. Застосунки перестають оновлюватися у фоновому режимі, системні анімації зводяться до мінімуму.

Як заряджати iPhone, щоб продовжити життя акумулятора: температура, налаштування та інші нюанси

Сервісний центр iOn

iPhone купують не для того, щоб страждати і всюди носити зарядку, а для насолоди. Тому, якщо ваш телефон почав швидко розряджатися, вимикатися на холоді або просто повільніше працювати, звертайтесь до iOn Service – авторизованого сервісного центру Apple в Україні. Після ремонту зберігається гарантія на пристрій.

Інженери компанії проведуть швидку діагностику та запропонують розв’язання проблеми. Якщо потрібна заміна акумулятора, ви гарантовано отримаєте нову оригінальну деталь від Apple. Усі роботи проводять на спеціальному устаткуванні за допомогою професійних інструментів.

Дізнатися, де відремонтувати iPhone зі збереженням гарантії на пристрій та заміною деталей на Apple можна а посиланням.

Сервісні центри iOn знаходяться в магазинах за адресами:

  • Київ, ТРЦ Retroville, пр-т Правди, 47;
  • Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 51;
  • Одеса, вул. Дерибасівська, 27;
  • Львів, вул. Стефана Яворського, 1.

Як правильно доглядати за iPhone

 

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: