Рубрики НовиниІгри

Baldur’s Gate 3 з 814 666 одночасних гравців вибила Apex Legends з ТОП 10 Steam та отримала масштабний патч

Опубликовал
Андрій Русанов

Відповідно SteamDB, 5 серпня Baldur’s Gate 3 увірвалася до десятки найкращих ігор Steam за весь час з 712 281 одночасних гравців, викинувши з топу Apex Legends. На ранок 7 серпня максимальний добовий пік дорівнює 814 666 гравців, а прямо зараз у Baldur’s Gate 3 грають 392 696 людей.

Досягнутий результат, ймовірно, не стане довготривалим, як у випадку «королівської битви» Apex Legends, але має потенціал до зростання протягом найближчого часу. Свого часу Elden Ring досяг пікового числа гравців у 953 000 лише на другий вікенд після запуску – збудження фанатів та безліч відео гри після старту залучили ще більше цікавих за тиждень.

Інтересу до гри сприяють багато історій, які супроводжують її у медіа. Крім класики з ведмедем та інтимних координаторів для акторів, у списку є спеціальний актор озвучування для інтимних вигуків, актор озвучення Метью Мерсер, який разом із главою Larian Свеном Вінке збудував вежу з ящиків, щоб подолати стіну, бурхливі обговорення тотальної наготи та трусів персонажів, зобов’язання не укладати договорів із демонами в умовах використання та офіційна форма заяви про відпустку з нагоди виходу гри.

Гра вже отримала перший масштабний хотфікс, що виправляє багато багів. Hotfix #1 від 4 серпня виправляє величезну кількість вильотів та застрягань у різних ситуаціях, багато глюків анімацій, деякі проблеми рушія, геймплея та недоліки інтерфейсу, баги мультиплеєра та звуку.

Ентузіасти активно створюють модифікації до гри. Вже можна збільшити партію у 2 рази – до 8 учасників та розблокувати максимальний рівень за допомогою мультикаласу у трьох різних варіантах.

Джерела: Steam, PCGamer

Disqus Comments Loading...