До Квон щось знав? Корейську корпорацію Terraform Labs закрили за кілька днів до обвалу цін на LUNA та UST

Засновник Terra До Квон запропонував відмовитись від алгоритмічної стабільної монети TerraUSD (UST) і зробити новий блокчейн на основі Terra після її обвалу минулого тижня. Багато інвесторів втратили величезні гроші. А нещодавно з’ясувалися цікаві подробиці, що передували краху криптовалюти.

Згідно з даними з юридичних документів, за кілька днів до цієї сумної події відбулися ліквідація двох південнокорейських офісів і розпуск корейської корпорації Terraform Labs. Про це повідомило південнокорейське агентство новин Digital Today.

Terraform Labs Korea ухвалила рішення про розпуск своєї штаб-квартири в Пусані та філії в Сеулі на загальних зборах акціонерів 30 квітня 2022 року. Відповідно, 4 травня було ліквідовано штаб-квартиру Terraform Labs Korea, а 6-го — сеульську філію. Згідно з записами корпоративного реєстру, ліквідатором вказано генерального директора До Квона.

Час прийняття цих рішень викликав підозри у криптоспільноті через їх потенційний зв’язок з подіями фінансового знищення стейблкойнів Terra (LUNA) та UST 10 травня.

До Квон перевів належать Terra Foundation 52189 біткойнів на криптобіржу Gemini, ще 28205 — відправилися на Binance. Монети загальною вартістю 2 млрд доларів виступали резервом для підтримки вартості LUNA і UST.

Disqus Comments Loading...