Новини

До Квон щось знав? Корейську корпорацію Terraform Labs закрили за кілька днів до обвалу цін на LUNA та UST

До Квон щось знав? Корейську корпорацію Terraform Labs закрили за кілька днів до обвалу цін на LUNA та UST

Засновник Terra До Квон запропонував відмовитись від алгоритмічної стабільної монети TerraUSD (UST) і зробити новий блокчейн на основі Terra після її обвалу минулого тижня. Багато інвесторів втратили величезні гроші. А нещодавно з’ясувалися цікаві подробиці, що передували краху криптовалюти.

Згідно з даними з юридичних документів, за кілька днів до цієї сумної події відбулися ліквідація двох південнокорейських офісів і розпуск корейської корпорації Terraform Labs. Про це повідомило південнокорейське агентство новин Digital Today.

Terraform Labs Korea ухвалила рішення про розпуск своєї штаб-квартири в Пусані та філії в Сеулі на загальних зборах акціонерів 30 квітня 2022 року. Відповідно, 4 травня було ліквідовано штаб-квартиру Terraform Labs Korea, а 6-го — сеульську філію. Згідно з записами корпоративного реєстру, ліквідатором вказано генерального директора До Квона.

Час прийняття цих рішень викликав підозри у криптоспільноті через їх потенційний зв’язок з подіями фінансового знищення стейблкойнів Terra (LUNA) та UST 10 травня.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Навчіться впроваджувати бізнес-процеси відповідно до нових цілей компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
build

До Квон перевів належать Terra Foundation 52189 біткойнів на криптобіржу Gemini, ще 28205 — відправилися на Binance. Монети загальною вартістю 2 млрд доларів виступали резервом для підтримки вартості LUNA і UST.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: