Рубрики НовиниКіно

«Ґарфілд у кіно» — новий трейлер мультфільму про саркастичного рудого кота (бонусом Снуп Кет з голосом Снуп Доґґа)

Опубликовал
Катерина Даньшина

В українських кінотеатрах мультфільм стартує 1 травня 2024 року.

«Ґарфілд у кіно» розкриває історію походження популярного рудого кота, що ненавидить понеділки та обожнює лазанью, і першу зустріч з його опікуном Джоном, а згодом — несподівану подорож за межами дому із давно загубленим батьком, вуличним котом Віктором.

Зрежисував «Ґарфілда» Марк Діндал («Курча Ципа», «Пригоди імператора»), а сценарій писав Девід Рейнольдс («У пошуках Немо»).

В оригіналі Ґарфілда озвучує Кріс Пратт, а його батька — Семюель Л. Джексон. Ніколас Голт («Джек — вбивця велетнів») озвучить Джона, а неназваних персонажів наділять своїми голосами Ганна Ваддінгем («‎Гра престолів») та Бретт Ґолдштейн («Тед Лассо»). Несподівано у новому трейлері з’являється й голос Снуп Доґґа у виконанні Снуп Кота.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

На українську мультфільм дублювали Володимир Дантес, Михайло Кукуюк, Григорій Герман та Антон Мурафа.

Новий «Ґарфілд» — не перший з франшизи, що вийшов на великий екран. Білл Мюррей зіграв головну роль у «Гарфілді» 2004 року та його продовженні 2006 року «Ґарфілд: Історія двох котів».

Прем’єра в Україні — 1 травня 2024 року.

Трейлер (український дубляж)

Трейлер (оригінал)

Disqus Comments Loading...